Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így dec4. - ig lesz látható...

Így dec4. - ig lesz látható eredmény? (kérlek olvasd el)

Figyelt kérdés

Mától elkezdek fogyókúrázni tehát reggel eszek croassont ot vagy ilyesfélét suliba megeszek 2 szendvicset aztán hazajövök rendesen ebéd és utána már csak zöldség vagy gyümölcs


+ naponta 1 óra séta nem tudom ez használ e valamit + 30 perc mozgás tehát kimegeyk futok stb...


nem iszok csak vizet


így dec 4. ig lehet majd látni valami változást? úgy nem vagyok annyira kövér tehát puffadt hanem csak ugy 15 kg ot le szeretnék adni


jah és milyen olyan kaják vannak amik nem hízlalnak?


BOCSHA HOSSZÚ LETT KÖSZIKE ELŐRE IS


2010. nov. 18. 16:43
 1/6 A kérdező kommentje:
jah és 16 fiú vagyok
2010. nov. 18. 16:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Evvel marhára nem. Reggel alapból telezabálod magad szénhidráttal, ebéd is gondolom bőséges házikoszt. FÉl óra futással meg kitörölheted a ... Dec 4-ig 1-2-t kilót TALÁN ha leadsz így. De amúgy lófüttyöm sem ér ez.
2010. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor írnál valami hasznosat?
2010. nov. 18. 16:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez így tényleg nem jó. Mivel fejlődésben vagy, ráadásul fiú, elég lenne annyi, hogy kihagysz minden cukros és fehér lisztes ételt. Vagyis péksütemények, csokik, kekszek, fehér kenyér, cukros üdítők, cukros tejtermékek, gyorskaják kilőve. Helyette: teljes kiőrlésű pékáru, natúr tejtermékek (kefír, natúr joghurt, tej), zabpehely, tojás, soványabb sajtok, túró, felvágottak, gyümölcsök, zöldségek. Ebédre nyugodtan ehetsz leveseket, rizst hússal, hallal, néha tészta is mehet. Ami éppen van, csak ne legyen cukros.


Ja és arra figyelj, hogy délelőtt egyél inkább szénhidrátot: pl. reggelire gabonákat, barna kenyeret, tízóraira: gyümölcsöket, ebédre: ami van, délután és este pedig sok fehérje kellene (sovány húsok, halak, tojásfehérje) és melléjük mehet zöldség is.


A fél óra futás mellé, végezz erősítő gyakorlatokat is.

2010. nov. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Csak kontrollált edzés tervvel lehet fogyni ez így nem jó.. privátban segítek
2010. nov. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hogy ne lenne jó? Én Tökugyanígy fogytam 8-9 kilót 1 éve, és egy dekát se híztam vissza.:D
2010. nov. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!