Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megszeretni a...

Hogy tudnám megszeretni a zöldséget?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a fogyókúrához elsősorban a zöldséget kell megszeretnem, de a gondolatától is kiráz a hideg. Tudnátok valamilyen tippet vagy receptet adni? (már sok receptet megnéztem de ahogy én csinálom a salátát, ugy kész szenvedés megenni)


Köszönöm


2010. nov. 19. 20:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%

ne haragudj, erre te milyen választ vársz?



tegyél a szivedhez egy répát lefekvéskor, és reggelre hozzáno!!

2010. nov. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
65%

Ha ennél abból a salátából amit én csinálok akkor föl sem merülne ez a kérdésed mert a 10 ujjad megnyalnád utána.

Igaz hogy saját kert,saját friss,vegyszermentes zöldség.Saját vagy anyámféle recept.

Ez a titok nyitja!!

2010. nov. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Próbálj meg pizzában,vagy gyrosban zöldséget enni,vagy amit otthon termeltek a kiskertben (ha van).


A TESZKÓ gazdaságos génmanipulált mesterségesen érlelt puffasztott szaroktól meg tartsd távol magad.

2010. nov. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Az ételekbe tegyél pürésített (házilag készített) zöldségeket. Például a krumplipürébe répát,vagy tököt. Én is úgy szoktam csinálni.És nemis érzik meg,hogy benne van.

Ha ez neked nem megy,akkor kezdd el a zöldségevést úgy,hogy egy héten 2x eszel zöldséget. Keveset.Például paradicsomot,vagy uborkát.És ezt rárakod szendvicsre. Aztán fokozatosan egyre több zöldséget. :)

2010. nov. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nem kell szeretni, meg kell enni. én minden reggel turmixot iszok éhgyomorra első étkezésnek ami az alábbiból áll: kb. 150g darált natúr zab, 50g tejsavófehérje (ízesítetlen). alapvetően kellemetlen szaga van, az íze pocsék, és ahogy a darált zab lecsúszik a torkomon az egy "életérzés" annyira pocsék... mégis letolom szinte minden nap.
2010. nov. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem szereted, minek erőltetni? Van annyi más szénhidrátforrás is. Például: zabpehely, krumpli, rizs. Ezek is teljesn jók, nem fogsz szénhidrát hiányban kinyúlni. :)
2010. nov. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

*Ha nem szereted, minek erőltetni? Van annyi más szénhidrátforrás is. Például: zabpehely, krumpli, rizs. Ezek is teljesn jók, nem fogsz szénhidrát hiányban kinyúlni. :)


Mi van???!!! A zöldséget nem a szénhidráttartalma miatt esszük!!! Éppen ellenkezőleg, kevesebb szénhidrát (nem nulla, csak kevesebb), több zöldség (vitamin, rost van benne és alig van benne kalória).

Mellesleg a krumplipüré ugyanúgy hízlal (keményítő, azaz szénhidrát van benne + vaj és tej/tejföl), hiába teszel bele répát... :)


Kérdező, minden észben dől el. Hogy próbáltad eddig? Ha eszel valamit, próbáld a saját ízét érezni és szeretni. Nem kell mindenfélét megenni, keresd meg, ami ízlik. Nem muszáj csak nyerset enni (bár kétségtelenül jobb a vitaminok szempontjából), lehet párolt is. Használj fűszereket, bár én pl. az ételpárolóban párolt natúr (sótlan, fűszerezetlen) zöldséget szeretem legjobban, mert akkor a répának répa íze van, a borsónak borsó, a karfiolnak karfiol. Ropogós, nem sz*rrá főtt. Főzve nem olyan finomak.

2010. nov. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Pontosan, minden észben dől el.


Én pl. igen szeretem a szenvdicskenyeret, rakok rá margarint/vajat, felvágottat, sajtot, paprikát, uborkát, néha paradicsomot, hagymát (lila, vörös, új, fok)... nyami.... most is betolnék egyet ^^

2010. nov. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Eddig amilyen öntetet láttam abba kell vagy majonéz vagy cukor, de ezek hízlalnak. és nyersen meg nagyon utálom:P
2010. nov. 20. 08:33
 10/16 A kérdező kommentje:
mármint öntet nélkül
2010. nov. 20. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!