Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bűntudatom van, de nagyon...

Bűntudatom van, de nagyon kemény, mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves leszek hamarosan és ma kezdtem el a diétázást, de már RÉG elkellett volna kezdjem. Bár minden oké, a terv kivan dolgozva, rengeteget olvastam utána, de mégis ennyire elhúzodott az egész és én annyira rosszul érzem magam. Már elkezdhettem volna fél-egy évvel ezelőtt is, hogy lehettem ennyire idióta ? Féltem a diétázástól, én barom.


Most 155 cm vagyok és 60 kg,megöl a bűntudat, ha arra gondolok, hogy ez mára lehetett volna másképp is.

Mit tegyek, mire gondoljak ?


2010. nov. 20. 09:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy nem hajt a tatár, az eltelt, fogyókúra nélküli időszakot tekintsd felkészülésnek, ami alatt utánaolvastál, terveztél, stb. És most csapj az asztalra, és határozd el, hogy átülteted gyakorlatba. Szerintem még jól is csináltad, tudatosan rákészültél. Nem vesztettél semmit, idő van, ha jól csinálod, gyors eredményt érsz el, és az mindenért kárpótol :)


25/N

2010. nov. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Fordulj pszichológushoz. Nem vagy olyan kövér.. Ha mégis bűntudatod van, ne kezdj diétázni, előbb beszélj pszichológussal, nehogy táplálkozási zavarba torkolljon, mert bele is halhatsz. Ha 60 kilósan így odavagy, akkor talán valami más miatt éhezéssel akarod büntetni magad - valami miatt, amire nem is emlékszel, vagy nem is a te bűnöd. Sulipszichológus, nevelési tanácsadó.


a bűntudatod teljesen indokolatlan, ám veszélyes.

Nagyon is veszélyes. Ne kezdj diétába, amíg a bűntudatot fel nem számoltad!

2010. nov. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ne legyen bűntudatod! én 92 kg voltam!! na, nekem volt!! és már nagy részétől sikerült megszabadulnom, és sokkal jobban érzem magam, mert teszek valamit magamért. a 60 kg nem sok! ne félj! hamar bombacsaj leszel :) szeresd magad!
2010. nov. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Első köszi

Második:te jól vagy ? Ha most se kezdek bele 18 éves koromban depressziós leszek.

Nagyon szeretnék sikeres lenni már egyszer a testem szempontjából. Másfél évvel ezelőtt kb. lefogytam és szuper alakom lett, imádtam, szóval az az érzés felér a világ összes palacsintájával,tehát nem látok okot amiért ne folytatnám a diétámat(mert már elkezdtem)

2010. nov. 20. 09:46
 5/12 A kérdező kommentje:
3.válaszoló:neked is kösz :-)
2010. nov. 20. 09:46
 6/12 A kérdező kommentje:
2.válaszoló:neked is köszönöm
2010. nov. 20. 09:50
 7/12 A kérdező kommentje:
De nem érzem jobban magam :-(
2010. nov. 20. 10:11
 8/12 anonim ***** válasza:
a barátnőm lánya lefogyott, de nem tudta abbahagyni, nem lett boldogabb, hanem hányni kezdett, spontán, és nem tudják leállítani. Lelki gondokkal küzd. Ettől óvtalak. Ha nem vagy kiegyensúlyozott, akkor várj a diétával, nehogy így járj.A fiam tanárnőjét a nyáron temettük el, ilyesmi miatt.
2010. nov. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én amikor megvoltam elégedve a testemmel akkor kiegyensúlyozott voltam

így érzem magam kiegyensúlyozatlannak

2010. nov. 20. 10:16
 10/12 A kérdező kommentje:
Értettem amit mondtál,csak szerintem én billentem ki az egyensúlyból,én is kell visszaálljak
2010. nov. 20. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!