Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki hallott már a juharszirupos...

Ki hallott már a juharszirupos fogyókúráról? Hatásos? Nem, nem akarom kipróbálni, én heti 3x konditerembe járok, arra esküszöm. Csak a véleményetek érdekel. L/21

Figyelt kérdés

Elvileg 7-10 napig kell inni a szirupos, citromleves, cyanneborsos vizet, napi 2 l-t minimum. Kaja nuku.

Van egyáltalán eredménye eme önsanyargatásnak?


2010. nov. 20. 16:12
 1/4 anonim válasza:

eredménye talán...értelme nem :)

ha 10 nap után elkezd kajálni, akkor még többet jojózik vissza, ugyanis a szervezet érzékeli a táplálékmegvonást és takarékra állítja az anyagcserét, majd ahogy táplálékhoz jut annak nagy részét elraktározza, és mire visszaáll a rend máris visszajött a leadott súly 1.5-2szerese.

a juharszirup meg főleg szénhidrátokból áll már ami a benne lévő felhasználható energiát jelenti, amely ugyan pillanatnyilag felvágja a vércukorszintet a csillagos égbe, utána viszont lezuhan és a delikvensnek kopogni fog a szeme az éhségtől.

szal igen, ez egy önsanyargatás :) tornázással messze többet lehet elérni...


viszont méregtelenítésnek jó, csak nem szabad túlzásba vinni (max 2 nap)

2010. nov. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

persze, hatasos. Lefogytam vele 10 kg-ot (10 napig csinaltam), összessegebn most van rajtam 20 kg felesleg :) es kb 15 pluszal inditottam a tisztitokurat... szoval en 15-öt hiztam vissza, a 10 leadott helyett.

Amugy nem mondanam önsanyargatasnak, mert finom ize van, en fahejjal ittam (lehet azzal is), es olyan volt, mintha valami finom limonadet innek egesz nap. Ehseg erzet semmi, kb a harmadik naptol. Viszonylag könnyen birhato. De hat, mint itt mar sokszor el lett mondva, csodak pedig nincsenek, ez sem egy csoda dolog, mert, ha 10 nap alatt le lehetne fogyni, mar mindneki vekony lenne.

2010. nov. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én utána olvastam és elég sokan esküsznek erre a módszerre, többek között Horváth Éva is...

(Az ő blog-oldalán találtam meg először a kúra leírását.)


Nem próbáltam még ki, mert a cayenneborsot nem merem a gyenge gyomrom miatt (gyomorfekélyre vagyok hajlamos), de erősen gondolkozom, hogy gyömbérporral meg fogom próbálni, már be is szereztem a gyömbérport.

Állítólag az is ugyanolyan jó és az nem irritálná a gyomorfalamat.


A fórumokon sokan dícsérik a módszert és azt írják, hogy nekik bevált.

2010. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Baromság, később a többszörösét fogod visszahízni. Én ezt csináltam:

Vettem egy digitális konyhai mérleget, és néhány napig számolgattam, hogy miből mennyit szabad ennem. Tudod, megvan adva, hogy kb. hány gramm szénhidrátra, fehérjére és zsírra van szükségünk egy nap. Számolgattam, számolgattam és most már betudom saccolni, hogy miből mennyit ehetek. Emellett én is rendszeresen mozgok (heti 3-4 alkalom elliptikus tréner, szobabicikli, laza súlyzós edzések és mindennap sok séta). És lám, sikerült leadnom 10 kg felesleget, most 53kg vagyok a 163 cm-hez.


Szóval, a kérdésedre válaszolva, igen, hallottam róla, de tuti nem csapnám szét a gyomromat ezzel a hülyeséggel. Ahogy írod te is, csak önsanyargatás.

2010. nov. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!