Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon sok volt? Egészségesnek...

Nagyon sok volt? Egészségesnek egészséges?

Figyelt kérdés

Reggeli: 200 g tejberizs (az egész összesen 250 g rizsből és kb. 1 liter tejből készült) + 2 szelet cukor nélküli müzliszelet

Tízórai: 100 g kenyér zsírszegény túróval megkenve, az egyiken volt 3 szelet párizsi (kb. 50 g) a másik kenyéren csak a túrókrém illetve paradicsom + 1 doboz kaukázusi kefir (500 g)

Ebéd: sült csirkemell (130 g) paradicsomos-hagymás-paprikás salátával + egy fél zsemle

Uzsonna: 1 banán + kakaó ( nem instant, igazi zsírszegény kakaópor)

Vacsi: sült csirkecomb (csonttal 190 g, nélküle kb. 140-150 g) paradicsommal és paprikával.

Ez nagyon sok volt? =S


2010. nov. 20. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem mennyiségre sok. reggeli 250gramm rizs, 1 liter tej + még két müzliszelet?? ez rengeteg. nekem 35 gramm zabkása vízzel és még ez is eltelít vagy 1-ig..

tízórai 100 gramm kenyér? ez is nagyon sok

ebéd az jó kivéve a zsemlét, uzsonnára én már nem ennék banánt ha fogyni akarok, a vacsi az jó. nem tudom nő vagy vagy férfi és hány kiló de nekem ez soknak tűnik.

2010. nov. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

az EGÉSZ NAGY adag tejberizs állt össze 250 g rizsből és 1 l tejből, ergó 1250 g volt az EGÉSZ adag, abból ettem kb. 200 g-ot!

hogy ezen mit nem lehetett megérteni...

2010. nov. 20. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Én tízóraira gyümölcsöt ettem volna. Vagy a tízórait reggeli gyanánt!
2010. nov. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
pff. ne hallgass a kákabelűekre!! én is ennyit ettem kb fogyókúrám alatt, és mentek le a kilók, és legalább nem éheztem :) mennyit sportolsz? a kaja jó! :)
2010. nov. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Reggeli: szerintem is sok, vagy tejberizs, vagy müzli (ha ilyen tízórait eszel...), a tejberizsben volt cukor v. édesítő? (Az édesítő is hízlal.)

Tízórai: az összetétele jó, de tízóraira sok. Reggelire tökéletes lenne, tízóraira csak a kefírt választanám.

Ebéd: a zsemle nélkül (ami fehér lisztes, gondolom) tökéletes

Uzsonna: banán kerülendő fogyókúra alatt (persze ha nem minden nap eszed, akkor jó, kakaóban volt cukor v. édesítő?

Vacsi: tökéletes.

Még 1-2 db alma v. egy narancs, grapefruit beleférne valahova. Pl. a kakaó vagy a műzli helyére. Jobban járnál.

2010. nov. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem egyszerre ettem a reggelinek valót, 1 óra eltérés volt, nagyon éhes voltam (mert pénteken ide-oda rohangáltam, de estére nem voltam éhes, és csak kefírt ettem 2 almával) olyan reggel 7-8 között volt a tejberizs, majd olyan 9-f10 tájékán a 2 szelet műzli meg a kefir. A kenyeres-felvágottas dolog pedig 11-12 körül, teljesen kiéheztem a tanulástól meg a takarítástól.

Úgy volt, hogy este elmegyek úszni, el is mentem, ám az uszoda pénztára már zárva volt (kiderült, h hétvégén kevesebb ideig vannak nyitva), szóval amiatt mondtam, áh, nyugodtan egyél, legalább nem kiéhezve mész úszni, és úgyis leúszol vmennyit 1 óra alatt.

2010. nov. 21. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!