Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az még egészséges ha napi...

Az még egészséges ha napi 10-20 dkg-t fogyok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt mondják, heti 1 kg fogyás egészséges még. (0,5 kg jobb, mert tartósabb lesz az eredmény, de az 1 kg is elmegy még.) A diéta elején több is lemehet a megkötött víz ürülése miatt.

1 kg az 100 dkg, vagyis ha napi 10 dkgot fogysz, akkor 10 nap alatt fogysz 100 dkgot (1 kgot). Vagyis 10 nap -1kg, az sztem tökre egészséges :)

Ha 20 dkgot fogysz naponta, akkor 5 nap alatt megy le 1 kg... ez picit sztem gyors. Inkább válaszd a napi 10 dkg fogyást, úgy nem lesz lötyi a bőröd (sportolj sokat!), meg tartós is lesz.

2010. nov. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ó, hát nem én irányítom, szinte minden nap ugyanannyit eszem, csak néha 10 dkg megy le, néha 20.


jaj az elején nagyon gyorsan ment le, pedig nem ettem keveset, csak sok víz volt rajtam, és szinte egyik napról a másikra rohantak le a kilók. most egy ideje ez van, szeretném ha ennél megállna, és nem fogynék gyorsabban.


köszi a válaszodat :)

2010. nov. 21. 14:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos zsírban megy le az a 20 dkg? Lehet, egyik nap kevesebb sót ettél (só megköti a vizet) és ezért másnap többet pisiltél ki mérlegelés előtt :D Vagy nem tom. Szal érted, lehet a 20 dkg nem mind zsír. :)

De ügyes vagy ha napi min. 10 dkgot tudsz fogyni, hajrá továbbra is és grat az eddigiekhez :)

2010. nov. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
már 2-3 hete szabályosan ennyi megy le, először én is a vízre gyanakodtam. a 20 az ritka, 10 inkább :)
2010. nov. 21. 20:56
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :D szerintem közrejátszik az is, hogy még bőven van miből mennie!
2010. nov. 21. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!