Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kocogás a hasból is égeti a...

A kocogás a hasból is égeti a zsírt? Vagy mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 21:31
 1/8 anonim válasza:
persze a kocogás sok mindenre jó még zsírégetésre is.Később majd csinálj felüléseket...
2010. nov. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenhonnan éget zsírt.
2010. nov. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ehgyomorra fogyasszal mezeizsurlo teat, vagy pedig csalan teat.

Ezeknek van tisztito hatasuk, igy kihajtjak a vizet a szervezetedbol, igy meggyorsitjak az anyagcsere mukodeset is.

2010. nov. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen tavaly nyáron minden nap kocogtam 4-5 km-t, kilókban nem lettem kevesebb, viszont teljesen átalakult a testem. Izmosabb lettem,formásabb és nem lötyögött a háj a hasamon:)

Ja, és sokkal de sokkal jobban éreztem magam. Megint rá akarok szokni!:)

22L

2010. nov. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:D
2010. nov. 25. 21:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! A kocogás nagyon jól égeti a zsírt. A lényeg a pulzusod. 130 és 150 között van a zsírégető tartományban. Hogyha célirányosan hasról szeretnél fogyni, akkor érdemes kombinált edzést csinálnod. A lényeg, hogy a bemelegítés után csinálj valamilyen kardió mozgást (futás, biciklizés, intenzív séta, elipszis tréner, taposógép) addig, amíg a pulzusod nem lesz közel 150. Ez van akinél 5 perc, van akinél több, függ az állóképességedtől. Ezt követően ne tarts szünetet, emrt leesik a pulzusod. Egyből kezdj el célirányosan hasra dolgozni (felülés, lábemelés)és kb 10 perc múlva, amikor leesett a pulzusod, akkor ismételd a kardió mozgást, és így tovább. Az az előnye, hogy nem fáradsz el annyira, mint 1 óra folyamatos kocogás vagy futástól, mégis végig zsírt égetsz, így tovább tudod nyújtani az edzést. Lehet akár 1,5 2 óra is, és mindemellett az ízületeidet sem terheled annyira, mint a folyamatos kőkemény futás közben. Azért jó, ha tovább tart az edzés, mert a szervezeted az első 40 percben a szénhidrátot bontja és csak a 40. perctől kezdődik a zsírégetés. A szénhidrát bontásának is örülünk, mert az edzést követően 22 óra kell a visszaépüléséhez, tehát otthon a tv-t nézve is folyamatosan előrébb vagy, mint ha semmit nem csináltál volna, de lényegében annyit ér, hogy nehezebben rakódik rád a plusz zsírpárna, ha az edzésed nem haladja meg a 40 percet. Kellemes mozgolódást!
2010. nov. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szerintem a hasprés* égeti legjobban a zsírt legalább kb napi 20 hasprés után zsír is ég, később attól kockás az ember hasa...

*hasprés: nem fogja le senki a lábad és úgy ülsz föl többet ér mint a felülés...

2010. nov. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, aranyosak vagytok.:D
2010. dec. 15. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!