Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már 3 hete csak Update1-es...

Már 3 hete csak Update1-es élelmiszereket eszek, és kardiózok heti 4-5 alkalommal, mégsem fogytam semmit, még csak nem is látszik centikben sem. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 10:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam szajkózni az ellenkezőjét, max elmondom a véleményemet, illetve nem a véleményemet, hanem a megalapozott tényt, hogy semmi tudományos alapja nincs ennek a diétának. És mivel nem egy embernek árt, így nem lehet elégszerelmondani, hogy ne csináljátok. Ha már egy embernek ártott, az már bőven sok!!És nem csak egynek árt. Személyesen ismerek többet, akinek tönkrevágta a gyomrát, bélflóráját. Ha volna tudományos alapja, ha logikus volna, azt mondanám oké, mer nem vagyok diéta ellenes, de ez így ....nulla. Viszont abban is igazad van, hogy mindenkinek joga van megválasztani a kötelet, amire felköti magát, szóval innentől kezdve befogom...
2009. jan. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

5 éve 20 kg-ot fogytam ezzel a módszerrel, és gyakorlatilag a terhességemig (tavaly év elejéig)tartottam a súlyom. Akkor sajnos képtelen voltam betartani a szénhidrát evésre vonatkozó szabályokat (nem is erőltettem), és sportolni sem tudtam olyan intenzitással.

De! A módszer működik, és nem csak a fogyásra, hanem a súlymegtartásra is. Ebben több és jobb az ún. fogyókúráknál, illetve azzal, hogy nem csak általánosságban mondja, hogy egyél sok zöldséget, meg gyümölcsöt, hanem megmondja, hogy hogyan edd. A zöldség akkor is zöldség, ha párolom, meg akkor is, ha fél kiló liszttel berántom főzeléknek. Nem mindegy. (Ezt inkább azoknak szántam, akik nem tudják mi fán terem az Update rendszer, csak utálják Norbit. Nekem sem tetszik sok megnyilvánulása, de nem az én dolgom, és hülye lettem volna, ha azért nem próbálom ki, mert nem szimpatikus.)


Hogy a kérdezőnek is válaszoljak: három hét alatt a szervezeted valószínűleg még nem állt át az életmódváltásra. Még észhez kell térni úgymond, és ha elhiszi, hogy tényleg egészségesen és bőségesen táplálod, akkor elkezdi lebontani a zsírpárnákat. A legtöbb fogyókúra a hiánytáplálkozásra épít: ha hirtelen radikálisan csökkented a bevitt tápanyagokat, először tényleg fogyni fogsz, de ezzel át is programozod raktározásra, ezért van, hogy többet szed vissza valaki, mint amennyit leadott. Az Update ezeket a hatásokat kiküszöböli, tehát később indul be a fogyás, de akkor jóval hatékonyabb, és ha sikerül életvitelszerűen betartanod, akkor végleges.


Visszaolvasva ez úgy hangzik, mintha téríteni akartam volna:)Nem ez volt a cél, csak tényleg tapasztalatból próbáltam segíteni. Én a helyedben nem adnám fel, mert lesz eredménye. Azt nem tudom, hogy az Update 1-es élelmiszerek alatt mit értesz: én csak a pudingot szoktam enni a termékei közül, tehát nem muszáj megvenni az ő élelmiszereit sem. Az első könyvében érthetően elmagyarázza az egész módszert, és vannak benne ötletek, mit mivel lehet helyettesíteni. (Akkoriban még nem volt egy Norbis termék sem.)


Sok sikert kívánok!

2009. jan. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!