Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tartsam meg a súlyom ha...

Hogy tartsam meg a súlyom ha lefogytam amennyire akartam?

Figyelt kérdés

Elértem akívánt súlyomat és nem szeretnék többet fogyni,de hízni sem.


Reggel itthon eszek vagy gyümölcsöket,vagy joghurtot gyümölccsel,vagy sajtot...mikot mit.

A suliban csak ezeket tudom enni:sörkifli,szendvics(kifli,sonka,vaj,sajt),hot-dog,hamburger,kakaós csiga,lekváros bukta,pizza,egy cs. jóreggelt keksz.

Nem ebédelek a suliban és délután 4re érek haza és csak ilyenkor tudok enni főtt kaját.

Ehhez az életmódhoz írnátok nekem kb egy mintaétrendet,amivel megtarthatám a súlyom? nagyonjólenne.


168 cm vagyok és 55-56 kg.


Még annyi hogy súlytartásnál lehet édességet enni? és ha igen mikor és mennyit?


2010. nov. 23. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Nem értem. Miért nem tudsz a suliban normális kaját enni? Fel kell kelni reggel és megcsinálni a szendvicset, megmosni (esetleg dobozba aprítani) a zöldséget. Nem tart tovább megenni, mint a hamburgert. Sőt, ebédet vinni (hideg sült hús felkockázva, salátával dobozban) is lehet, fél napot kibír, ha nincs benne terjtermék.

A felsoroltak mindegyike hízlal, nincs köztük olyan, ami a súlytartó menübe megfelelő lenne.

2010. nov. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1-2 kocka csoki nem árt.:)
2010. nov. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet enni édességet, heti 1-2 kocka csoki VAGY 1-2 pohár üdítő VAGY egy szelet süti hétvégén, ebéd után.
2010. nov. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azt írod ,hogy most vagy 55-56 kg.

Én a helyedben mostantól újra normálisan ennék és ha elérné a mérleg az 57 -et ,na akkor rögtön tudom ,hogy megint vissza kell fognom magamat.

2010. nov. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

És az mit jelent hogy "újra normálisan" ?

Nekem valaki légyszi írjon egy olyat hogy mit egyek reggel itthon és a suliban és hogy mennyit ezek közül amit felsoroltam.

Nagyon sokat segítenétek vele.Előre is köszönöm :)

2010. nov. 23. 16:28
 6/10 anonim ***** válasza:

Számold ki a mostani kalóriabeviteled és nagyjából próbálj meg ugyanannyit enni minden nap.Az a neve,hogy belövöm a ch-t.

Aztán szép lassan lecserélheted a rengeteg péksüteményt azonos kalória értékű,de élettanilag egészségesebb ételekre.

Édességnek ehetsz túrót mézzel.

2010. nov. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Légyszi írd meg hogy fogytál le.
2010. nov. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nyáron fogytam le,mert akkor itthon voltam és be tudtam tartani hogy reggeli-tíyzórai-ebéd-uzsonna-vacsora .

Reggel ettem szendvicset,virslit vagy joghurtot rozskiflivel.

Tízóraira egy db valamilyen gyümölcsöt(általában almát).

Ebédre ami volt itthon főttkaja (nem diétásan,néha zsíros ételek is).

Uzsonna általában egy joghurt volt.

Vacsora pedig nemmindig volt,csak ha nagyon éhes voltam ettem felvágottat zöldséggel.


És most nemtudom hogy tartsam meg a súlyom mert a suliban nemtudok ebédelni,csak akkor tudok főtt kaját enni mikor haza érek délután 4kor ... =//

2010. nov. 24. 17:06
 9/10 anonim ***** válasza:
szia sikerül tartanod a súlyod? fontos,köszi írj
2011. aug. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dettina23 válasza:
Edd azt amit szeretnél.......és ha majd egyszer nemérzed magad jol a borodben akkor megint dietazol egy kicsit.....:DDD hidd el beválik :)
2014. júl. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!