Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon gyorsan lefogytam...

Nagyon gyorsan lefogytam hogyan lehetne a bőrt regenerálni?

Figyelt kérdés
10-11 kg-ot sokat sportolok szinte mindennap 1,5-2 óra de sajnos rossz diétával volt a fogyás ezért volt nagyon gyors és lóg rajtam szinte minden, sportolok rendesen de nemlátszik meg nem feszül ki a bőr, a növés majd rendbehozza? 16/F
2011. okt. 1. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szépen lassan vissza fog húzódnia bőröd, ne aggódj. Sportolj tovább, esetleg egy picit szedj vissza az elvesztett súlyból.
2011. okt. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, akkor megnyugodtam egy körülbelüli időt nemtudsz? a bőr így alkalmazkodik, hogy szép lassan akkor megfeszesedik?
2011. okt. 1. 20:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

igen. attól függ mennyire lóg, de még fiatal vagy. 1-2 év alatt biztos hogy rendbe jön, de hamarabb is simán.

masszázs, bizonyos krémek valamennyit segíthetnek, mivel élénkítik a vérkeringést, vagy táplálják a bőrt. elvileg ez klinikailag igazolt, gyakorlatilag nem hiszem hogy érdemlegesen felgyorsítaná.

viszont itt GYIK-en írhatnál korodbeli fogyózós kislányoknak, hogy jártál fiú létedre, hátha észhez térnének.

2011. okt. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hajrá aczél :D Valóban jó enne észhez téríteni az "50 kg vagyok és fogyni akarok, habár az orvos szerint se kéne már" lányokat... de a fogyni vágyó dundi kislányok hadd adjanak le pár kgot, amíg nem lesznek "nem ettem egy hete semmit, ha megeszek egy almát, visszajön minden, amit leadtam?" kislányok :D
2011. okt. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

:)

társadalmi problémákat érdemben úgy sem lehet itt megoldani.. de azért valamit hátha segítünk :)

2011. okt. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!