Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy amióta...

Hogy lehet, hogy amióta lefogytam hónapok évekóta nem híztok?

Figyelt kérdés

Ennek nagyon örülők, de nem értem.

Lefogytam 78 kilóról 63 ra. És azóta egy kilót nem hízok. Ennek már 2 éve. Pedig eszek rendesen.

De, előtte hetente változott 1-2 kilóval a súlyom.

Mondjuk akkor ettem hetente csokit, üdítőt ittam meg tele zabáltam magam minden étkezésnél.

Most annyit eszek, hogy mindenki meglepődik, hogy alig eszek valamit, és jól laktam. Nem akarják elhinni.

Néha én se, mert nem akarom elhinni, hogy 78 kilósan 3x-4x annyit megettem mire jól laktam mint most.


És 2 éve nem hízok, pedig nem sportolok.

Ez hogy lehetséges?

Annak van ehhez köze, hogy nem eszek édességet, meg keveset eszek?


2011. szept. 21. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Rá kell állni arra, hogy nem az a jó, amikor már majd szét pukkadunk a sok ételtől. Valószínűleg neked sikerült, így pont annyit eszel, amennyire szükséged van.
2011. szept. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha keveset eszel, akkor nincs mitől híznod :) Csak mivel kevesebbet eszel, arra figyelj oda nagyon, hogy elegendő vitamint és tápanyagot vigyél be a szervezetedbe. Ha ez is rendben van, akkor nincs miről beszélni :)
2011. szept. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem te azért tetted fel a kérdést, mert hiányzik az a tortúra, meg szenvedés, ami a fogyózással jár. Pedig látod milyen egyszerű megtartani egy eredményt?

Ha ez nem jó neked, kezdjél el falni, hogy aztán elkezdhess fogyózni. Már lassan azt hiszem, nektek nem is az eredmény szükséges, hanem inkább a cselekmény. Sz@rt se ér az élet, ha nem panaszkodhatok a barátnőimnek a fogyókúrámról.

2011. szept. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!