Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék megszabadulni kb...

Szeretnék megszabadulni kb 22kg-tól, tudnál tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy idén már nem de januártól mint újévi fogadalom leakarok fogyni.Hogy miért a jövő évet választottam az azért van mert most jön a névnapom a mikulás és a karácsony és mondjuk ki nem hiszem hogy megtudnám állni hogy ne egyek ezt azt..A másik részről a családom egyik fel apukám részéről mindig cseszeget főleg az apám amikor fogyózom...Régen nem voltam ilyen de mikor elváltak úgy fejezte ki a szeretetét hogy rengeteg édességet vett és én persze mindet habzsoltam...Nekem nem szólt csak anyámnak hogy combosodom de most meg szekál hogy úgysem sikerül vagy megsértődik ha nem vagyok éhes és nem akarok enni ..főleg azt bírom hogy reggelire mindig 3 szelet kenyeret csinál és azt meg kell enni különben besértődik...A családban mindenki karcsú vagy vézna csak én nem...Sőt még apa is..Nem tudnátok valami diétát ami könnyű de látható az eredménye?És kb mennyi idő alatt sikerülne megszabadulnom tőle?? 15/L
2010. nov. 23. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Azon gondolkozz el, ha most nekikezdenél legalább mozogni és a kajáláson nem változtatnál, már akkor is előrébb fogsz lenni.
2010. nov. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Félúton mond azt, hogy nem vagy éhes...
2010. nov. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hány cm és hány kg vagy, ha nem veszed tolakodásnak a kérdést?

15 évesen 22 kg nem sok egy kicsit?

2010. nov. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
166,5 cm és 72 kiló vagyok...T^T
2010. nov. 23. 20:49
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Én csak jót akartam az édességgel kicsim,láttam,hogy mennyire szereted:D.
2010. nov. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én anyukám is ilyen, állandóan piszkál, hogy egyek már. :)

De ez, hogy jövő évtől kezdve...ez nem jó hozzáállás. Nem jövőre, nem jövő hónapban, nem hétfőtől, nem holnaptól, hanem MOSTANTÓL kell fogyózni.

Ha így fogsz hozzá, akkor nem lesz könnyű. Nem szabad halogatni...

Én tavaly jöttem rá arra, hogy hopp, jó lenne lefogyni. Kipróbáltam egy diétát, lement 5kg, amiből 4 visszajött 2-3 hónapon belül. Aztán csak halogattam, meg tervezgettem, hogy majd februárban, vagy mikor belekezdek, hogy szeptemberre szép vékony legyek.

Szerinted sikerült? Hát nem.

Kb 2hete fogyózom normálisan, 3és fél kg ment le eddig. Csak akaraterő kérdése. Képzeld el magad, hogy fogyókúra után milyen leszel. Ha teheted, akkor képszerkesztővel vékonyítsd le a testedet, nyomtasd ki, tedd ki a szobád falára, és legyen az a célod, hogy úgy nézz ki, mint a képen.

És persze most is fényképezd le magad, hogy aztán majd a fogyókúra végén láthasd, hogy sikerült, megérte.

És egyszerre ne tűzz ki nagy célokat. Én 2 hete azt döntöttem el, hogy karácsonyig 6kg. Január közepéjén még 4kg, szülinapomig [márc.4] még 5kg, nyárig még nem tudom mennyi.

És TUDOM, hogy most menni fog.

És ne tarts kis zabálásokat, mert akkor újra rákapsz az ízére, és máskor is kívánni fogod.

És ne egyél naponta 1-2 kocka csokit sem. Mert kívánni fogod, és a fogyókúra vége felé majd azt gondolod, úgy is lefogytál már sokat, mit számít, ha kicsit többet eszel.

És a lényeg, hogy a fogyókúra után ne térj vissza a mostani étrendedre, mert hipp-hopp visszahízol. Persze nasizhatsz majd néha egy kicsit, de nem mindennap, minden másnap, minden héten, hanem néha. És egyél majd egészségsebben!


Sok sikert! :)

2010. nov. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szia! Nagyon köszönöm a válaszodat!! Nagyon lelkesítő^^ Úgyhogy azt hiszem bele is vágok:)Esetleg megtudnád mondani hogy egy nap mit eszel és mennyit???

Köszönöm!

2010. nov. 23. 21:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Nagyon nincs mit köszönni :)


Egyébként én nem sok mindenen változtattam, annyi, hogy nem eszek chips féléket, csokit, cukrot, meg ilyeneket. Egyébként nagyjából ugyanazt eszem, mint előtte, csak kisebb adagokat, ha pedig nagyon éhes vagyok, akkor megeszek egy mandarint, vagy ilyesmit.

Ja, és sportolok. Igaz annyira nem sokat [kb heti 6 órahosszát összesen], de szerintem azért valamit ér.

Meg tescoban vettem ilyen kézre, meg bokára csatolható súlyzókat [1kg], és azokkal mászkálok a házban egész nap, ha épp van kedvem, akkor fel-le szaladozok a lépcsőn, meg legmagicezem.

2010. nov. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként ma ráálltam a mérlegre, és már -4kg :)
2010. nov. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!