Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 éve 17 évesen kezdtem el...

Gabes kérdése:

2 éve 17 évesen kezdtem el gyúrni 65kg voltam. Valami segítség?

Figyelt kérdés
Aztán műr gyúrok egy idelye és hát kellene egy kis + egyszer szedtem 50 szem danabolt be jó volt kifejezetten nem tapasztaltam mellékhatást sem. Ez kb januárban volt most szeretnék egy kis + t és hát ajánlották ismerősök pár szert legfőképp a ecdysteron/danabol/susta/crea-bomb/Hot Blood nem tudom sustán gondolkodtam csak félek a rengeteg mellékhatásoktól és hát káros eléggé a többit nem ismerem szóval valami véleményt tudnátok írni róla? Olyan aki használta és milyen eredmény mennyire jók . Nem szálkás izomra megyek inkább vizesre és nagyra de még is kidolgozottra amúgy most 2 év után 19 évese 87 kg vagyok. Előre is kőszi
2010. nov. 24. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár nekem is ennyi lenne a problémám...
2010. nov. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
fogalmad sincs a dolgokról. táplálkozz rendesen és szedj fehérjét vagy tömegnövelőt esetleg mellé egy kis kreatin. igazi ostoba gyúrós vagy. nem testépítő. írni se tudsz normálisan és nem is értesz hozzá. eleve ha már szteroidozol akkor olyanoktól kérdezd meg akik értenek hozzá. ismerősök nem mondták hogy az 50 szem danabol semmire se jó?
2010. nov. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ecdysteron/danabol/susta/crea-bomb/Hot Blood

ezek közül csak a susta meg a danabol koxx, ha ilyen szakértő vagy, akkor ezt tudhatnád.

Az ecdysteron elméletileg olyan szintű fehérje szintézist okoz, mint egy gyengébb szteroid mellékhatások nélkül. Ha ez így lenne, akkor senkise koxolna...

A hot blood csak edzés közbeni energizáló, a creabomb meg kreatin.

Vegyél bioteches kreatin monohidrátot fél kiló 3 ropi körül van. Nézd meg hogy kell szedni, kajálj és eddz normálisan, az is hozni fog valamennyit. Majd egy 5 év múlva gondolkodj szteroidon.

2010. dec. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!