Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek és mennyit? Arra...

Mit egyek és mennyit? Arra gondoltam, hogy elmegyek aerobicra, vagy hasonlóra, de az kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,fogyni szeretnék kb 4-5kg-ot,kikértem anyu tanácsát és azt mondta h ne egyek 800 kalóriánál többet,dehát akkor ennyi erővel éhen is dögölhetek.Hogy foggyak a derekamból,a csípőmből,a fenekemből és a combomból?
2009. jan. 15. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
1000-1500 kalória környékén gondolkozz, főleg ha mozogsz is.
2009. jan. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
igem az 1000 kalória az legyen a minimum naponta. de szerintem 17 évesen ne a kalóriákat számold hanem kezdj el mozogni. szerintem menj el azokra a helyekre ahol a környékeden tornázni lehet és érdeklöd meg mennyibe kerülnek és milyen sportlehetőségek vannak. aztán ezzel ülj le anyukáddal hogy ebből melyik megfelelő melyiket csinálnád és mennyibe kerül. mikor megérdeklődsz akár fitnes termetis nyugodtan kérdezd meg hogy mit csinálnak, és mi kell hozzá.
2009. jan. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Fitness teremben tudnak neked személyre szabott edzéstervet és étrendet is csinálni.
2009. jan. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!