Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy mennyiségű súlyfelesleg...

Nagy mennyiségű súlyfelesleg (15-18 kg) leadása után a bőröm mennyire ereszkedne meg?

Figyelt kérdés
Az érdekel mennyire lenne esztétikailag romboló hatású, mit lehet ellene tenni? (műtéti beavatkozás nem érdekel!)
2009. jan. 17. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

15-18 kg esetén még nem kell bőrfelvarrás. De ez természetesen a korodtól is függ, mivel a fiatal bőr sokkal gyorsabban követi a változásokat. A sport ezért is fontos a diétánál, hiszen ez is feszességet ad a bőrnek, illetve napi szinten kend a bőrőd. Nem kellenek ide speciális, drága krémek, egy egyszerű testápoló is megteszi. A rendszeresség a lényeg.

Petranova

2009. jan. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
18 éves leszek, és úszásra, biciklizésre valamint kevéske kocogásra gondoltam
2009. jan. 17. 22:28
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Ez a bőrtől is függ nagyon. Én most fogytam 10 kilót, semmi sem látszik a bőrömön. Szültem 2 gyereket, az sem látszik meg a hasamon. 40 éves vagyok!

Heti egy kilót tűzz ki magad elé fogyásnak, ha ennél gyorsabban fogysz az nem tesz jót.

Sok sikert!

Inda

2009. jan. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen gyorsan fogysz.
2009. jan. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!