Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csoki függőségem van. Hogy...

Csoki függőségem van. Hogy tudnék leszokni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 10:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járunk.Ezelőtt "együltő helyemben egytábla"-voltam,aztán elkezdtem tájékozódni a cukor gyilkos tulajdonságairól,ami azt sem tudjuk melyik nyavalyánkat eredményezi.Erősen összpontosítottam(kegyetlen volt)hogy egy darabig semmi édeset ne vegyek a számba,és pár hét után már a megkóstolt túró rudi is durva édes volt.Ma megettem két hónap kihagyás után fél tábla fehér csokit,és most küzdök a kisrókával...:)a lényeg,hogy meg kell vonni egy ideig,ha kitisztult nem kívánod már.
2010. dec. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyél még egy táblával és fogd rá a nyuszira.
2010. dec. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
...Viszont fontos lenne megtenned.Önmagadért.Az egészségedért.
2010. dec. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mikrotápanyag hiány(vitaminhiány)határozott oka lehet a szénhidrát/cukor függőségnek.
2010. dec. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Tegnap láttam a tv-ben, hogy sokkal kevesebb kakaóbabot ültetnek, mint eddig. A csokoládé ára vetekedni fog az aranyéval. Ha ez tényleg bekövetkezik, akkor könnyen le fogsz tudni szokni róla.
2010. dec. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. :) Úgy tudsz leszokni, hogy nem eszel édességet pár hétig, tényleg "kitisztul" belőled. Én mikor fogyóztam, kipróbáltam. Nagyon rossz volt, de bevált. Igaz, azóta újra rászoktam, de ez már az én bajom. :D
2010. dec. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
En ugy szoktam le, hogy mikor csoki vagy suti kellett, gyumolcsot ettem. Eleinte rossz volt, de mar jol belejottem.
2010. dec. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10:49- Egyébként tényleg így van !
2010. dec. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
ne egyél csokit és kész!
2010. dec. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én igazi Gombóc Artúr voltam. De már olyan sz@r mindegyik csoki, hogy kezdek leszokni róluk.
2010. dec. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!