Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet leszokni az esti...

Hogy lehet leszokni az esti evesrol?

Figyelt kérdés
Sokan irjak, hogy ha napkozben megfelelo mennyiseget visznek be, este beerik konnyu vacsival. De akarmit teszek, muszaj egyek este, mit kezdjek ezzel a rossz szokasommal? :(
2011. márc. 26. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Akaraterő!! Én 7kor megyek ki futni. Előtte eszek másfél órával, hogy azért könnyebben tudjak futni. 7-8 edzés. Hazajövök megeszek még egy egész paprikát vagy paradicsomot és megeszik egy pohár bögre zöld teát. Vagy meiszok egy kiwi turmixot és nem vagyok töle ehés.

Ez csak akarat kérdése, ugy mint a fogyókúráé.

2011. márc. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Erről én sem tudok leszokni. Javaslom, ilyenkor egyél valami fehérjét, és ne szénhidrátot. Pl. ne tésztát, vagy krumplit, hanem kis csirkehusit, zöldséget, vagy sima tejet. Ezektől legalább nem hízol. De 6-8 óra után már semmit sem kellene enni, bár ez nagyon nehéz, ha az ember ébren van éjfélig. Én amikor már nagyon ennék valamit este vacsi után, elrágcsálok egy répát vagy karalábét.

27/N

2011. márc. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

MI ez már hogy 6-8 után nem kell enni 2-3 óránként kell, a fogyókra lényege hogy mindenből ugyanannyit kell enni mellette több aerob mozgással vagy egy kicsivel kevesebbet.

a szervezeted nem szereti a szélsőségeket az se jó ha tele eszed magad és az se ha koplalsz 2-3 óránként egyél még egy kis húst ,gyümölcsöt,tésztát stb.

2011. márc. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez az esti evés nem így működik. Az anyagcseréd alváskor lassú, így előtte max 3-4 órával ne egyél. Ha éjfélig fönt vagy, akkor nyugodtan ehetsz hétkor valamit.
2011. márc. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
le kell róla szokni. az első néhány nap nehéz lesz, de aztán megszokod. tapasztalat...
2011. márc. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én akkor mindig tévézni szoktam! Így nem figyelek az evésre.Viszont akkor uzsonnát muszáj enni.
2011. márc. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!