Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Voltatok már személyi edzőnél?...

Voltatok már személyi edzőnél? Sikerült fogyni, formálódni a módszerükkel, vagyis megérte?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 12:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Én hívom zsírégető tornának, mert combra, fenékre és hasra irányul legfőképpen a torna, ahol a legtöbb zsír lóg rajtam."


Sajnálattal olvasom, hogy edződ nem tudatosította benned, hogy nem a megterhelt izmok környékéről tűnik el a zsír, ráadásul nem edzés közben.

Hogy lokális zsírégetés nem létezik, azt talán már az itteni kommentelők is tudják -vagy tudniuk kellene. :-)))


Orvosi kivizsgálás valóban ajánlott, különösképpen a hormonszintekre és bizonyos hiánybetegségekre koncentrálva. A pajzsmirigy alulműködés ilyen esetekben például mindíg egy lehetséges tényező, de akár inzulinrezisztencia is fennállhat, ami a II. tip. cukorbetegség előjele.

Egy rosszul működő szervezetet újra összhangba hozni nem 1-2 hónapos mutatvány és a sport csak egy kis részt képvisel abból, amit tenned kell az egészségedért.

2010. dec. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Még erre egy gondolat:

"diákként képtelen vagyok kifizetni, anya pedig nem ad rá pénzt, mert neki is sok."


A gyermekkori elhízásért (nem , nem a genetika) kizárólag a szülő a felelős. A helytelen életmód öröklődik, nem a zsírpárnák. És ez már a terhesség alatt elkezdődik....

Tehát üzenem anyukádnak:

Fizessen csak ,mint a katonatiszt, mert ő a hibás!

:-)

És ne erre sajnálja a pénzt, mert a kislánya élete (életminősége) és egészsége függ tőle, az pedig megfizethetetlen -mint tudjuk.

2010. dec. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ekkora baromságot,hogy az anyukájának kell fizetni még nem halottam.60 kg,szóval nem lehet annyira kövér,arról nem beszélve,hogy már nem gyerek.

Kedves kérdező!Ha nem érzed megfelelőnek ezt az edzésprogramot akor keress a neten,és próbálj meg magadnak összeállítani esetleg valamit,amihez esetleg konditerembe járni.Futás,kitörés,guggolás stb.

2010. dec. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Köszönöm a segítséget, olyan aranyosak vagytok amúgy, pedig nem is én kérdeztem. :D

Utolsó teljesen igazad van, anya hihetetlenül egészségtelenül étkezik és nem hajlandó még olyan ételeket sem venni nekem, amit a dietetikus előírt. :( Szerencsére azért be tudom tartani valamennyire, mert nem drágák és arra még jut a kicsi pénzemből, meg én ezt tartom elsődleges szempontnak, hogy az étkezés rendben legyen. :)

Anyának van pm. alulműködése, lehet nekem is az van. :( Rám férne akkor egy kivizsgálás.

Tényleg köszi a sok hasznos információt és bocsi a kérdezőtől, hogy így "elraboltam" a válaszolókat. :D

2010. dec. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

15:45


155 cm vagyok, és igen nekem a 60 kg nagyon sok. 50 kiló lenne ideális inkább, tavaly 47 voltam. :( Mivel zsebpénzt soha életemben nem kaptam, munkám nincs, mert akkor tanulni nem tudnék, így nincs pénzem. Mégis mit csináljak, legyek zsebtolvaj?

2010. dec. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,nem tudta hány centi vagy.De már felnőttként tudatosan gondolkozol és tudsz tenni elenne.
2010. dec. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nálad még nem hinném, hogy komoly baj lenne a pajzsmiriggyel, de mivel magyarország jódhiányos, ezért nem ártana 100-150 mcg. jódot szedned. (gyógyszertárban pár száz forint, Jodid néven fut és 100 ill. 200 mcg.-os van)

Azon kívül próbálj meg sok halat, omega-3 -at, cinket bevinni és minimális cukrot. A folyékony kalóriákat (üdítő, gyümölcslé) teljesen iktasd ki, figyeld a cimkéket a termékeken. Ha ilyet látsz, hogy "hidrogénezett növényi zsírok" "transz-zsírsavak", "fruktózszirup", "kukoricaszirup" akkor azt kerüld el.


Majd később így könnyebben tudsz változtatni az életmódodon (ha lesz önálló kereseted).

Van még időd bőven...

2010. dec. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!