Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1óra gyaloglás fogyni lehet?

1óra gyaloglás fogyni lehet?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 19:36
 1/9 anonim válasza:
28%
Szerintem nem max. ha kocogsz :) Bár ha izzadsz akkor még fogyhatsz is de ne válaszd sportnak a gyaloglást :D
2011. ápr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig a tempós gyaloglás az egyik legjobb zsírégető, szóval igen! :) Ha nem vagy nagyon edzett, akkor jó a gyors gyaloglás. Tehát nem a lassú séta.
2011. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha ezáltal több kalóriát égetsz el naponta, mint amit beviszel, akkor igen. Ha meg nem, akkor nem... ez ilyen egyszerű.
2011. ápr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
gyorsan szétálok és piros lesz nagyon az arcom
2011. ápr. 11. 16:53
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Mindenkinek piros, aki kövér. Már bocs.
2011. ápr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
tempós gyaloglás kezdetnek ok, edzed az izmaid, de ne séta legyen belőle, és igyekezz egy óra altt 6 km-t, vagy annál többet megtenni. aztán jöhet a kocogás:)
2011. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem ha a gyaloglás kicsit gyors(TEMPÓS) akkor lehet akkor igen lehet :D
2011. ápr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Sétával nem hiszem h lefogysz, az csak arra jó h növeli az állóképességed, így ha naponta végzed, kisebb lesz az esélye, h olyan öreg leszel, aki még bottal se bír menni, mert életében mikor még megtehette volna, már akkor a sarki boltig is csak autóval volt hajlandó elmenni. A napi minimum félórás séta az mindenképpen kell. Én napi 15 km-t sétálok, mellett súlyzózok, de ha normál étkezésen vagyok, azzal se fogyok (ami nálam zöldség-gyümölcs meg olajos magvak, amik elég kalóriásak :S, kiegészítve tojással és tejtermékekkel). Úgy h ha fogyni akarok, választok egy diétát. Nálam a tojásdiéta bevált, 1 hét alatt 6 kiló ment le, következő héten káposztaleves hét volt, ami már nem volt olyan hatékony, igaz melllett megettem egy halom diót, meg ivójoghurtot is. :D És most meg a level-diétába fogtam, amit szintén pár napja kezdtem de elég jónak tűnik, mert nem olyan egyoldalú, napi 1 kiló ezzel is lemegy (mellette sétálok persze).

Mikor még 20 éves voltam, volt egy szuper hatásos "sétálós" fogyókúrám, akkor is olyan napi 10 km séta megvolt, és mellette nem ettem 5 napig semmit, utána 2 nap kajálós hétvége volt, ezzel heti 3-4 kg ment le rólam. Akkor kb. 80 kilóról fogytam le 62-re pár hónap alatt, olyan "darázs"-derekam volt, hogy két kézzel átértem a derekamat, emlékszem mennyire tetszettem úgy magamnak, mert sose voltam olyan vékony mint akkor és milyen csinos voltam úgy, bárcsak 20 éves lehetnék megint. x) Most is megcsinálnám azt a "radikális" diétát, de nincs értelme, mert pl. ezzel a level-diétával is fogyok annyit hetente és éhezni se kell.

2011. ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem jobb ha nem osztogatod itt az idióta tanácsaidat!
2011. ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!