Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha norbi update 1-es ételeket...

Ha norbi update 1-es ételeket fogyasztok és mindennap kb.10 percet szoba biciklizem akkor kb. május környékére hány kilótol szabadulok meg?

Figyelt kérdés
Illetve Norbi diéták közül melyik az amitől gyorsan sokat tudok fogyni? (a 90-es napos kivételével)
2009. jan. 19. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Sokat költesz olyan ételekre, amik semmit nem érnek.

Ha mindenképpen fogyni akarsz, akkor azt ne Norbival tedd, hanem kérd ki egy szakértő véleményét.

Ezenkívül válts egészségesebb életmódra. Gondolom már valaki elijesztett a 90-es diétától.

2009. jan. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Ha le is fog bárki ugatni és pontozni a Norbi módszer akkor is jó. Fontos kérdés, hogy mennyit szeretnél fogyni? Ha az Updete 1 kódokat betartod rendben leszel. Persze ott is kell mértéket tartani. A mozgásra szánj több időt. 10 perc szobabicaj az nagyon kevés, annyi idő alatt még a pulzusod sem éri el a zsírégetéshez szükséges szintet. Minden másnap legalább 30-40 perc (persze eleinte fokozatosság) szobabicaj, és kiegészítésként, mindenképp kellene tornáznod is mellé. Persze ez függ attól, hogy hány kiló és hány centi vagy, valamint hány kilótól szeretnél megszabadulni. Kérlek írd le a paramétereidet, és talán könnyebb lesz segíteni. A Rubint Réka torna DVD-k nagyon hatásosak, szépen formálják az alakot. Persze, ha nagyobb súlyfelesleged van nem árt az óvatosság és a fokozatosság, illetve, ha előtte még nem mozogtál a 4.DVD-jével semmiképp ne kezdj. Örülök, hogy te végre nem a 90 naposért rajongsz, hogy mit hogy. Lehet, hogy fogynak tőle az emberek, de akkor sem túl egészséges, illetve hosszútávon nem kivitelezhető és mihelyst abbahagyod a leadott kilók szép lassan visszajönnek.
2009. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok! Nem feltétlenül kell sok pénzt költeni. Csak célirányosan táplálkozni. 30 dkg Norbi kenyérért én sem adnék 500Ft-ot.
2009. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Saját példám: egyél ahogy jólesik, de mellette mozogj rendszeresen! Ezt egyébként egy tornatanár ismerősöm ajánlotta. Én ettem rendesen, (bármikor, bármit, bármennyit) de két-három naponta futottam pár km.-t. Meg hétvégenként fociztam. Mondjuk a futásnak van egy olyan "trükkje", hogy fokozatosan kell növlni az iramot, ill. a távot. Pár hónap alatt észrevétlenül eltüntek a felesleges kilóim, javult az állóképességem, sokkal jobb lett a közérzetem, stb...

Azért ajánlom a futást, mert szerintem a legolcsóbb, meg nem mellesleg kikapcsol. (vagy pl. vigyél magaddal mp3 lejátszót :)), ill. a több műszakos munkarend mellett is megoldható.

De szerintem 10 perc bármilyen mozgás, bármilyen étkezés, életritmus, életstílus mellett is kevés.

2009. jan. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A Norbi fogyi etelek jok, de a 10 perc szobabicikli az a 0-val egyenlo!!!! Az semmi! Naponta 1 orat ha tekersz, de ugy, hogy izzadsz, az mar valami.

Fokozatosan noveld az idot a biciklinel, ahogy birod. De a 10 perc az semmi.

2009. jan. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!