Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1000-1200kcal-ás étrendet...

1000-1200kcal-ás étrendet tartók! Mit esztek egy nap? Sikeres a fogyás? Mennyiről indultatok, most hány kilók vagytok? Sportoltok?

Figyelt kérdés
Fogynom kellene 5kilót minimum, még idén szeretném legalább nyár végére. Holnap szeretnék rendesen odafigyelni az étkezésre igy kcalszámlálás terén. Ötleteket gyűjtok, hogy mit vgyek munkába, mit egyek vacsira stb. Válaszokat előre is köszönöm.
2009. jún. 17. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:

hát,én van hogy napi700kcalt ettem az elején,de nekem30kiló súlyfeleslegem volt..egy ideje 1000kalórián élek,és így fogytam egy hónap alatt majd5kilót(immár "csak" 7 kiló súlyfeleslegből)én annyit sportolok,hogy heti4 szer 3km séta emelkedőn,ez nekem 25perc.ja meg esténként van hogy sétálok másfél kilométereket,de ez mondjuk heti2szer max...tehát nem halok bele a túl sok mozgásba:)az étkezések meg..van itt minden:)igazából én kenyeret nem eszek(tényleg,már vagy fél éve)van hogy 2hetente eszek1-2zsömlét,hogy egyek vmi liszteset is.reggelik igazából zöldség,gyümölcs,puffasztott rizs,joghurt.ebédre ehetek szinte bármit.ma pl madártej volt,3tojásból.fél liter tejből,édesítővel,ez 620kalória volt.a reggeli2 alma volt,a vacsora meg1alma,1barack.de van hogy töltött paprika van ebédre,meg sokszor van krumplistb..szóval igazából nekem az ebéd az,ami meghatározza a napom,több ilyen "fő"étkezés nincs,de az eédet azt elosztom 2részre.

neked kicsi a súlyfelesleged,szóval ne várj nagyon gyors fogyást,de 1000kcal mellett biztos lehetsz az eredményben.először is ne kilóban számolj,,hanem mérd le magad mindenhol,és ellenőrizd rendszeresen,hogy centikben karcsúsodtál e.mert lehet hogy először nem kilókban hanem centikben lesz mérhető a fogyás.sok sok siker,tés kitartást:)

2009. jún. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ez pl egy napom: :)

05.21.csütörtök

reggeli:20dkg ubi(24kcal)15dkf pAradicsom(37kcal)összesen:62kcal

ebéd:15dkg rizs(511kcal)csirkehús(15dkg)(220kcal)gombaragu(80kcal)egyéb:50kcalösszesen:861kcal

vacsi:100g joghurt(98kcal)

összsen kb 1020kcal

vagy egy másik nap:

reggeli:10dkg ubi,(12kcal)15dkgparadicsom,(38kcal)1pufirizs(34kcal)1/2 cs.bolero(13kcal)összesen:97kcal

ebéd:spagetti(kb400) sajttal(380),ketchuppal(60kcal)összesen kb(?)840

uzsi:6dk geper(21kcal),

Vacsi:2dkg müzli(60kcal)

összesitve:(kb)1030kcal

2009. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszod, és gratulálok a sikeres fogyásodhoz;) ez ad majd erőt:) És további szép zsírolvadást kívánok:P
2009. jún. 17. 21:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is dagadt vagyok, de minden elismerésem...én ezt nem tudnám végigcsinálni!!!!egyszerűen éhen halnék!!! Bocs az off-ért!
2009. jún. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:D egyébként biztos meg lehet szokni, kell egy két hét hozzá....
2009. jún. 17. 21:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Bevallom a fene sem számolja a kalóriákat, nagyjából diétás menüt követek aztán kész! Inkább ch és fehérje van kiszámolva!


Reggeli: 100g zab + fehérjeturmix (30g fehérje)

Nasi: Alma

11 óra: csirke-rizs-zöldség, vagy csirke-rizs-saláta, a csirke olyan 150g, a rizs 50g, a zöldség 100g!

13 óra: szintén mint fent!

Nasi: alma vagy répa

Edzés: ha aerob akkor nem eszek előtte semmit, csak 20 perccel edzés előtt 2g folyékony l-karnitin! utána fehérjeturmix!

Ha súlyzós akkor 5-kor még lecsúszik még egy csirkerizs és 8ra megyek edzeni!

Edzés után fehérjeturmix, ha korábban érek haza mint ahogy aerobról is akkor este lehet csirke-zöldség (ilyenkor már rizs nem megy), tonhalkonzerv, vagy WASA kenyér sonkával paradicsommal. Este már nincs rizs!


Heti 3 súlyzós 2 aerob edzés, 95-ről 89 kg 18 nap alatt. Sajnos kicsit gyors de ez van!

2009. jún. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez a legutolsó eddig a legjobb.

Te is innen tanultál mi? -> [link]


Egyébként teljesen jó, mert én is és teljesen jól működött.

2009. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyilván!


:)

2009. jún. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!