Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Más is tapasztalta már, hogy...

Más is tapasztalta már, hogy tanulás közben folyton megéhezik?

Figyelt kérdés
Államvizsgára készülök de szinte óránként ki kell mennem a hűtőhöz valami ennivalóért, mert másra se tudok gondolni csak az evésre. Ráadásul akármit is eszem jól se lakok vele...
2010. dec. 20. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
nem én folyton elaludtam
2010. dec. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez csak pótcselekvés, hogy addig is kicsit ajándékozd magad...
2010. dec. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pótcselekvés. Mindig alig várom a vizsgaidőszakot, mert ilyenkor fel tudok szedni pár kilót végre :) Szombaton pl. 3 óra tanulás alatt eltüntettem kereken fél kiló csokit. Csak később vettem észre, hogy az olyan sok volt :D

Szóval nyugi, nem vagy egyedül, szerintem mindenki így van ezzel :)

2010. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is mindig mindenfélét csinálok, csak nem tanulok, tényleg pótcselekvés lehet.Mindig jaj most megkívántam egy almát ezt azt..aztán bemegyek az ágyba tanulnim na 5perc múlva alszok..Úgyhogy nem könnyű. Vegyél magadhoz olyan kaját, ami sokáig tart, és persze nem hízlal;)
2010. dec. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Eszti_12 válasza:
Igen :) én is mindig eszek valamit :D vagy tanulás közben vagy én is kimegyek a konyhába és falok valamit.De én nem is éhes vagyok, hanem már egy unom a tanulást és "tartok egy kis szünetet". egyébként én se lakok jól vele :-)
2011. jún. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!