Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ez? Hogyan változtas...

Miért van ez? Hogyan változtassak rajta?

Figyelt kérdés

Nagyon kövér vagyok! És utálok ilyen lenni, és szeretnék változtatni rajta! De ha valaki leszól a súlyom miatt inkább csak eszek mert nekem más ne mondja meg... Ez dac vagy nem tudom...

Van barátom is...és ő is mindig mondja. Eléggé rosszul is esik, de igaza van! Bármit megtennék érte...de ez nem megy...:( Csak mintha rosszabb lenne.

De úgy érzem, ha ő nem lenne meg tudnám csinálni, hogy ne legyek túlsúlyos...De nélküle meg egyáltalán nem lenne jó.

A sportot miatta nem kezdem el, mert nem akarja, csak azt hogy tánc,aerobik vagy hasonlók...de én emg az ilyet nem akarom:(

Nem tudom mit tegyek...Mi lenne a jó megoldás:( Teljesen kétségbe vagyok esve...soha nem gondoltam hogy idáig valaha is el fogok jutni...:(

Kérlek, segítsetek, hogy mi lehetne a legjobb megoldás...Milyen diéta vagy fogyókúra?

16/L 168cm/98.6Kg


2010. dec. 26. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:

1 évig csak sportolj,először csak keveset,majd egyre többet.

Amellett,hogy javul az állóképességed,önfegyelmet is tanulsz.Lassan nehezítsd az edzést és juss el heti 6hoz.Ha ez is megvan,akkor már leszel annyira fegyelmezett,hogy nekiállj egy diétának.

Ha meg lóvés a családod,akkor felbérelsz egy személyi edzőt,aki összeír neked egy étrendet és veled edz.

Egyébként amíg otthon laksz olyan szülővel,aki hagyta így elfajulni ezt a helyzetet szerintem alapból esélytelen az egész.

2010. dec. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, de elég ostoba lehet, ha mindig mondja, hogy kövér vagy, de közben nem akarja, hogy sportolj. Táncolni akkor jó, ha már elértél egy bizonyos kondíciót, és tele vagy energiával. Az aerobik is nagyon jó, de csak kiegészítésként. Ha a barátodnak nem tetszik, hogy sportolsz, meg az sem, hogy kövér vagy, akkor álljon fejen, kit érdekel a véleménye?

Te le szeretnél fogyni, és ez számít. Igenis sportolnod kell, ha akarsz eredményt.

Egy a lényeg: ne koplalj, és ha valaki azt mondja neked, ne egyél 6 után, azt meg se halld.

www.body.builder.hu

Itt találsz nagyon jó ételeket, és kalóriatáblázatot. Fontos, hogy mennyi fehérjét, zsírt, szénhidrátot viszel be. Ha jó alakot szeretnél, akkor a fogyás beindulásával elkezdesz izmosodni is. Persze nem kell testépítőnek lenni, de érted...

Napi 1000-1200 kalória, sok fehérje, minimális zsír, szénhidrátból annyi, hogy élj. Az étkezéseket egy nap öt, vagy hat alkalomra oszd be. Kezdj el edzeni, először minden nap 40 percet, aztán, ha jobban megy 50, végül 60 percet. Az előbb linkelt oldalon találsz jó lábizom gyakorlatokat is. Youtube-on pedig rengeteg videó van otthon végezhető edzésekről, amik sokat segíthetnek a fogyásban. Hja, és felüléseket csak akkor kezdj csinálni, ha már lefogytál hasról, mert az onnan nem szedi le a zsírt, hanem alá izmosít, és meg fogsz ijedni, ha nagyobb lesz a hasad... :D Na most így ennyi, ha van kérdésed írj! :D

2010. dec. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, és a futás a legjobb, de ne aszfalton/betonon, mert tönkremennek az ízületeid! Biztos van a közelben salakpálya, vagy füves focipálya, minden reggel 5-kor lemész, aztán hajrá! :D Este meg benyomsz valami jó pörgős latin zenét, aztán csak úgy táncolsz magadnak, a sötétben :D
2010. dec. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ekkora súllyal nem a futás lenne a legmegfelelőbb sport, mint ahogy valaki javasolta. És a tánc meg az aerobik sem lenne a legjobb megoldás, hiszen ahhoz is kell állóképesség. Első körben olyasmit kéne keresni, amihez kedved is van, de az izületeidet nem terheli meg annyira. Ilyen pl. az úszás, vagy a víziaerobik. Utóbbi kicsit sem hasonlít a rendes aerobikhoz, szerintem még viccesnek is mondható. Ha jobb idő lesz, elmehetnétek a barátoddal közösen biciklizni is pl.

Esetleg tölts le kifejezetten kezdők, vagy túlsúlyosok számára készült tornázós dvdket, gondolom otthon egyedül csak más, mintha sok ember előtt kéne tornáznod.

Az étrendhez nem sokat tudok írni, mert azzal nekem is vannak gondjaim.

2010. dec. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd ott. ha ennyire gonosz veled nem érdemel meg. Szerintem először csökkentsd le felére az ételeket és gyalogolj mellette, majd ha leadtál magadról kezd el a gyors gyaloglást majd a kocogást. sok sikert :D és ne foglalkozz mások gonosz megjegyzéseivel
2010. dec. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!