Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúráról mindent, mit...

Fogyókúráról mindent, mit elehet, mikor, mi használ, szóval mindent?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

180cm vagyok lány és 76kg, legalább 10kg szeretnék fogyni.

Versenyszerűen, napi többször is több órát sportolók, emiatt az izomzatom se gyenge, a súlyom emiatt is 76kg.

Úgy gondoltam, hogy reggelire suliba gyümölcsöket vinnék, vízzel, ebédelni rendesen ennék, inkább zöldség körettel, vacsira pedig müzlit vagy hasonlót, és 6 után semmit.

Mit tudnék ebédre és vacsira enni ami nem hizlal? Nálam az a baj, hogy sokat nassolok, ezt abba hagynám, de én egy sima fogyókurás étrendet nem nagyon tudnék betartani, mert több órás sport annyira kiszív hogy nekem kevés a saláta...


2010. dec. 27. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:

A 6 utáni nem evésről bővebben

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__fogyasztoszerek__1..

És egy ilyesmi diétával és az edzéseddel 3 hónap alatt simán ledobható az a 10es és ami a lényeg,hogy egészségesen.

[link]

A nassolós kifogásokat meg sem hallottam.Valamit valamiért:).

És azt meg ki mondta,hogy a diéta a salátaevéssel egyenlő:D?

2010. dec. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem kell semmilyen diéta

reggeli: a legkcal dúsabb(Vagy szénhidrát ahogy tetszik)

uzsi: gyümölcs

ebéd: jó a rendes kaja

vacsi: zöldség vagy gyümölcs esetleg joghurt. ha ezt csinálod akkor 1-2 hónap alatt lemehet rólad a 10 kiló

2010. dec. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen,ahogy utolsó írta
2011. jan. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Vacsira nehogy cukros gyümölcsjoghurtot válassz, vegyél inkább naturt és édesítsd édesítőszerrel. Tehetsz bele fagyasztott erdei gyümölcsöt, zabkorpát, zabpelyhet, így egy kicsit laktatóbb vacsi lesz.

Ehetsz virslit felvágottat sovány sajtot salival. az ebédből megmaradt husit köret nélkül.

Lényeg, hogy felejtsd el a lisztes pékárukat és a cukrot.

2011. jan. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!