Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért csak ennyi idő után...

Miért csak ennyi idő után indult meg a fogyás? Neked mennyi idő után indult meg?

Figyelt kérdés

Nagyon örülök, hogy megindult, csak azért kíváncsi lennék, miért nem hamarabb :)

November 1-jén kezdtem, életmódot váltottam. Elkezdtem sportolni is, akkoriban naponta 40-50 percet szobabicikliztem. Híztam 2 kg-t, majd végig 116-117 körül mozgott a súlyom, és még csak most, december közepe felé kezdett megindulni.

Picit azért el is keserít, hogy 2 hónap alatt 117-ről még csak 113-ra ment le :S (Bár mások szerint sokkal formásabb mindenem..)


2010. dec. 27. 23:34
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja jut eszembe, még azt se értem, hogy ha naponta biciklizek, miért megy fel a súlyom..

(Sajnos naponta mérem magam, kell, hogy lássam.. Ha kevesebb, az ad erőt, ha több, akkor a cél érdekébe bármit:D)

2010. dec. 27. 23:35
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért mert az izom többet nyom,és eddzed őket:)sok sikert!nálam 1 nap alatt beindul,gyors az anyagcserém.
2010. dec. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a kilok helyett nezz a tukorbe, vagy egy ruha meteressel merd le magad, es kb hetente nezz ra a papirra amire lejegyezted. nagy eselyed van arra hogy biztatast nyerj a centikbol, kevesbe a kilokbol
2010. dec. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A ch csökkentésre kb 2 nap reagál a testem.

Szép dolog,hogy elkezdted és csinálod is nem piszkálni szeretnélek,de azért nem árt tisztázni néhány dolgot.

117 kiló fenntartásához naponta legalább 5000kal be kell vinni.A 40-50 perc szoba bringa eléget kb 300kalóriát.Tehát?

Egyébként te csinálod jól.Elkezdted a mozgást,nő az állóképesség és miután ezt megszoktad már,akkor jöhet a diéta a fokozatos ch csökkentés,amitől valóban csökken a testzsír és a testsúly is.

Havonta csökkentsd a ch-t 500kalóriával.Fehérjét ehetsz,amennyit akarsz.

Sok sikert!

2010. dec. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*2 nap alatt reagál a testem
2010. dec. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sose ettem 5000 kalóriát egy nap!

Mikor híztam, akkor is napi 3x ettem, csak nagyobb adagokat, szóval kb teli tányért. Szerintem az se lehetett 5000 kcal.

Most napi kb 1500at eszek. Átlagban 100 g fehérje, 100 g ch.. Legalábbis próbálom ezt betartani...

2010. dec. 28. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!