Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétára vagy csak sportra van...

Diétára vagy csak sportra van szükségem?

Figyelt kérdés

174 cm 52 kg lány

a combomon és a fenekemen van zsír és háj és lötyög és undorító :S ezt diétával és sporttal tudom eltüntetni? vagy elég csak a diéta? vagy csak a sport?


2010. dec. 28. 18:49
 1/6 anonim válasza:
a testsúlyod rendben van, az alakodat formáld valamilyen sporttal
2010. dec. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég a sport.
2010. dec. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és mit javasoltok? és mennyit kéne csinálnom?
2010. dec. 28. 19:13
 4/6 anonim ***** válasza:
futás, bicaj, aerobic... addig csináld amíg azt nem érzed h jó.
2010. dec. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A súlyod alapján kifejezetten sovány vagy, úgy is mondhatnám hogy nagyon vékony. Hihetetlen hogy ilyen vékonyka lányok állandóan itt sírnak, hogy lötyög a hájuk. Ez nálad szerintem fizikai képtelenség.

Ne diétázz semmiképp, persze nem kell egy csomó egészségtelen szart enni, de inkább sportolj. Én a futást ajánlom, én is azt csinálom, szerintem jó a testnek és a léleknek, ad egy fajta kitartást, és egy jó futócipő az egyetlen költség.

2010. dec. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem a hája lötyög, hanem ennyire petyhüdt teste van. Csomó sovány csaj ilyen. Csak vékonyak, de egy deka izom nincs rajtuk, amitől jó alakjuk lenne.


Kezdj el sportolni. Diétázni nem kell.

2010. dec. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!