Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki igy Ujevkor megfogadta...

Aki igy Ujevkor megfogadta hogy eletmodot valt (nagy sulyfelesleggel) milyen terve van?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is megfogadtam, de: konditermet mostantól este 10-kor bezárják, ennyit az éjjeli kondiról. A reggelim: hurka fasírt és pirítós. Kezdetnek jó, mi? :D

Komolyra fordítva a szót: kondi délutánonként, kajából bármi jöhet (na jó, fehér helyett mondjuk rozskenyér, de húsok, sőt, édesség is marad), csak kevesebb. Tavaj már értem el vele -10 eredményt, a cél ugyanennyi nyárig.

2011. jan. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én január 3-án kezdem a fogyókúrát.remélem sikerűl,mert 20 kilót szeretnék visszafogyni,ami tavaly február óta jött fel rám.hogy kezdem?hát úgy mint rég,akkor 1 év alatt 53 kilót fogytam le.most 1 gyógyszer mellékhatásától jött vissza plusz 20 kiló.a bogyót még szednem kell,antidepresszáns,de ennek ellenére próbálok majd fogyni.kenyér,édesség,tészta semmi.kevesebb kaja,az eddigit a felére csökkentem,vagy teljes kiörlésű kenyér,vagy abonett,vagy 1 zsemle.és sovány sonka,zsíros dolgok nem!ebéd felére csökkentve,vacsora joghurt gyümölcs,és lefekvés elött mályva tea,reggel meg szűz tea forte kapszula.ja és sok folyadék!
2011. jan. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
1.válaszoló: én is ugyanazt csinálom . :D
2011. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kb. 10 kilót szeretnék leadni mondjuk júniusig, de ha több fog lemenni az sem lesz baj =). Gyakrabban el fogok járni a kondi terembe és itthon is többet próbálok tornázni és nem elcsábulni az ágy láttán =). Le akarok szokni a fehér kenyérről és a nyalánkságokról (szülinapokkor kiv.). És többször kevesebb adagok.
2011. jan. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is azt terveztem hogy sokat fogok mozogni, de egyedül elág nehéz elkezdeni. :(
2011. jan. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

10 kilót szeretnék leadni, és visszatérni ara, h heti3-4x fussak4-5 km-t. 165cm/65kg jelenleg

22L

2011. jan. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én először is rendszeresesen sportolok és megint elkeztem a norbi update könyvet (egyszer már csináltam akkor lement 5 kiló, de aztán elhanyagoltam)
2011. jan. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Azthiszem vezetek.. -50kiló a kitűzött cél..

augusztusig..

Heti 3x torna, minimális szénhidrát, cukros löttyök is kuka.

Zöldség, gyümölcs, soványhusik.

Kocsi helyett bicaj..

2011. jan. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!