Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vajon menni fog? Vagy ne...

Vajon menni fog? Vagy ne erőltessem? Még fiatal vagyok. De jobban néznék ki. Tanácsok?!?!?!

Figyelt kérdés
Bár itt fogyókúrával kapcsolatos kérdéseket kéne írjak... Én pont az ellenkezőjét szeretném.... 14 éves lány vagyok,160-163 centi.... És csak 45 kg. Ez nagyon kevés?????? Bár én így jól érzem magam a bőrömben és szeretem magamat így is........ meg am. szép lány vagyok, de ha sikerülne nyárára felszednem mondjuk egy 10 kg-ot... Nagyon jó lenne....... Szerintetek sikerülhet? És 5leteket várnék, valami módszer?????
2011. jan. 1. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

nekem az jutott eszembe, hogy kipróbálhatnád a koplalást. szoktak írni, hogy 3 napig alig ettek valamit, aztán mikor bezabáltak, rendesen meghíztak, mert a szervezetük tartalékoló üzemmódba kapcsolt.

szal pl csinálhatnád azt, hogy 2-3 napig 500 kalóriát ennél, aztán visszatérnél a szokásos evéshez. ha nem is 10 kiló, de egy pár biztos felmegy vele :)

2011. jan. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
18%

jó. ez nem lesz egésséges

zabáld tele magad McDonald's-ba

egyél este hat után

lefekvés előtt is

2011. jan. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
24%

elég egoista vagy nem gondolod?:)

előző válaszoló voltam

2011. jan. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szerintem ne próbálj meg direkt hízni, ha nem beteg vagy(anorexia) úgyis jönni fog. én 14 évesen 45 kilo voltam szintén, eltelt egy év nem gondoltam volna, de 55 lettem, aztán meg jött a 60... azóta tartom magam a 60hoz

ne akarj direkt hízni tényleg, gondolom nincs még segged, meg melled, majd ha lesz, akkor rád rakódik úgyis. ha most zabálsz, később megbánod.

Én megbántam, azt hittem túl vékony vagyok:(

2011. jan. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mért gondolod, hogy egoista vagyok???? Talán mert: azt írtam,hogy szép lány vagyok,EZT MÁSOK MONDTÁK....

vagy talán, mert: Itt érdeklődöm a hízás után???? Semmiképp nem szeretnék felvágni nektek azzal, hogy én vékony vagyok.... egyáltalán.... CSAK TANÁCSOKAT ÉS NORMÁLIS ( a kérdéssel kapcsolatos) VÉLEMÉNYEKET SZERETNÉK......

Ja és köszi a válaszokat..... de azért még várok egy pár 5letet.....

2011. jan. 1. 23:14
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Egyél sokat,nutellás kenyeret,sok főtt dolgot...tényleg egyél sokat mert qva sovány vagy,és az ilyen lányokat nem csípik annyira a fiúk,inkább legyen rajtad vmi nen csak csont és bőr :S egyél sokat,eddzhetsz is néha,de itt csak zaon van a hangsúly hogy minél többet és minél kalóriadósabb ételeket fogyassz!
2011. jan. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
66%

Koplalás után veszélyes hirtelen bezabálni, mert a gyomrod nincs felkészülve a hirtelen bekerülő nagy mennyiségű táplálékra(a történelemben hajótöröttek és munkatáborok lakói is így haltak meg)


Elvis Presley cukrozott banánt evett egy nutellás bödönből, neki bejött a hízás(amúgy az egyik legnagyobb énekes volt)

2011. jan. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Simán sikerülhet.Lehetőleg izomban kellene felszedni és akkor a végeredmény egy feszes,formás test lenne.

Jó étrend kell,edzésterv,szorgalmasan betartod és ennyi.

2011. jan. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

23:01


Az egoista jelzőt abban az esetben használjuk ha valaki minden szituációban magát részesíti előnyben mások kárára.


Amire Te gondolsz az a ,,nárcisztikus személyiség,,.

Legalább ha sértegetsz valakit, adekvát jelzőkkel tedd!

2011. jan. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%
Én szívesen adok :) Legalább nem lennék ennyire magányos hogy sok a súly :)
2011. jan. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!