Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Laposabb hasat szeretnék. Mit...

Laposabb hasat szeretnék. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
168cm vagyok és 71 kilo....ugyérzem van egy kis pocakom amit elszeretnék tüntetni. Általában mindennap 6kor kelek és délután 4is iskolában vagyok ezért nem nagyon tudom betartani azt hogy délben ebédeljek ráaádsul még egészségeset is....tudnátok neekm ajánlani valamit??? Pl. Étkezés céljábol mert fogyni is szeretnék ezáltal...mit vigyek enni a suliba??? este milyen gyakorlatokat végezzek, mennyit és mennyi ideig??? kb. júliusig szeretnék leadni (eltüntetni a hasamat) 10kilot kb !
2011. jan. 4. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:

vegezz 6x20 felulest 6x15 labemelessel naponta! egy het utan mar latszik az eredmeny.egy edzo haverom ajanlotta.

a labemeles allt arra gondolok h hanyatt fekszel a ket kezet a csipo mellet, kiegyenesited a labad es felemeled..aztan le, de nem teszed le teljesen mert megint felemeled....es ezt 15x egyhuzamba

2011. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm kiis próbálom remélem hatásos lesz:)
2011. jan. 4. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!