Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyokura vagy tömegnöveles? 19/F

Fogyokura vagy tömegnöveles? 19/F

Figyelt kérdés

178/75 vagyok,ami nem hiszem hogy sok lenne,viszont inkabb zsir mint izom.

Testzsirszazalekoz hogy tudnam megmerni?


" * Férfiaknál: Mell: A mellbimbótól kiinduló és a hónalj felé tartó vonalon, a mell külső szélén kialakuló redő.

* Has: Bőrredő a köldöktől jobbra 3 cm, lefelé 1 cm.

* Comb: A comb elülső felületének középvonalában, a térd és csípő közötti táv felénél, függőleges bőrredő. "


Ennyi kell csak hogy megtudjam?

Ezekutan megis mi legyen?Fogyi vagy inkabb edzes?


2011. jan. 4. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennyi ja... meg egy zsírmérő kalipper ami átfogja a redőt, és leméri a vastagságát. Amúgy meg meztelenül tükörbe nézel, és látod. 75 kilósan azért nem kell szálkásítani, mert utána tömegelésnél úgyis visszajön minden. Előbb hízzál fel kemény edzéssel és megfelelő táplálkozással pár év alatt 100 kilóra, aztán szálkásíts le 85-re. Az már ki fog nézni valahogy.
2011. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sima merovel nem lehet?

Egyebkent az meg foleg nem nezne ki jol,nem akarok nagy darab lenni,inkabb szalkas szeretnek,de a zsir miatt nem sok izmot lehet latni,annak ellenere hogy a 75 kilo 178 centihez nem tunik soknak..sot..

2011. jan. 4. 20:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Sima mérő??? öööö hát nem tom. Ahogy a síeléshez is síléc kell, és nem jó egy sima faléc, úgy zsírt is csak zsírmérő kalipperrel lehet mérni.

Vannak mérlegek is amik azt hazudják, hogy mérik a testzsírt, de az kamu.


Nézd azt csinálsz amit akarsz, csak akkor minek kérdezel? :) Én elmondom, hogy előbb tömegelj, te mondod nem. :) 75 kiló az egy vicc, ha lefogysz 65-re akkor aztán végképp az lesz... botsáska karokkal.

Nem értem, hogy miért baj az, ha valaki izmos, de úgy látszik, most ez a divat.

Minden esetre komoly tömegelés és korrekt táplálkozás nélkül nem leszel soha izmos. Szálkás lehetsz, csak az meg 65 kilóval szerintem vicces. De a te dolgod! :)

2011. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ertem en hogy mit akarsz mondani:),csak hat mar igy is eleg sok zsir van rajtam,es akkor most meg több lesz par evig az meg nem nez ki jol.

De teny hogy 65 kg sem okes 178 centihez...2-3honapig zsiregetes aztan tömegeles azaz olyan 70kg-al belekezdenek az jo?Nyilvan kettot egyszerre nem lehet csinalni,pedig az lenne a cel h eltunjon a zsir nagy resze es megjelenjenek az izomkötegek:D

2011. jan. 4. 20:45
 5/9 Krisz85 ***** válasza:

Sajnos bele kell törődnöd, ha izmos akarsz lenni és izmosnak akarsz látszani akkor előbb tömegnövelés, és aztán rohadt precíz diéta.

Fordított esetben leszálkásodsz, leszel 178 ra 63 kiló aztán tömegelhetsz de sok értelme nincs. El kell döntened mi a fontosabb az izmok, vagy hogy ne legyen rajtad zsír.

2011. jan. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2011. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De figy, én még mindig azt nem értem, hogy minek akarsz lefogyni 70 kilóra, ha utána úgyis tömegelsz??? Visszajön minden leadott gramm zsír úgyis! :)
2011. jan. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jo de nem mindegy milyen aranyban nem?

Mert ha most elkezdenek tömegelni akkor 1ev mulva ugy neznek ki mint egy szep kismalac:D,mint ahogy a többi "gyuros" is kinez.

2011. jan. 5. 11:28
 9/9 Krisz85 ***** válasza:
Igen, csak ha onnét beszálkásodsz figyelve a kajára és ne veszíts izmot, akkor viszont nem úgy fogsz kinézni mint a sok gyúros, akik nem szálkásítanak be.
2011. jan. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!