Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok túlsúlyos,...

Ha nem vagyok túlsúlyos, mégis szeretnék 3-4 kg-t fogyni, milyen módszerhez folyamodjak?

Figyelt kérdés
176/62 kg-s lány vagyok, tudom, hogy ez a normál súlyom, de tetszik a vékony alkat.Nem vagyok anorexiás, és nem is szeretnék "csak pár nap koplalás" címszóval azzá válni.Csak az a gond, hogy hiába sportolok így heti 4-5 alkalommal(futás, taposógép, bicikli) nem akar lejjebb menni.Napi 1500 kalóriát fogyasztok, kevesebb kellene a fogyáshoz?Sok gyümit, zöldséget, zabkorpát, zabpelyhet eszem, sovány husikat, szénhidrátot mellőzöm, amennyire csak lehet, a súlyom mégsem mozdul.KÉrlek NE mondjátok, h azért mert NINCS MIBŐL.Tudom!De vékonyabb szertnék lenni, csak van erre vmi megoldás...
2009. jan. 28. 17:35
 1/4 anonim válasza:
24%

én pl. akkor fogytam 4-5kg-t mikor szalmonellás voltam,mert hiába ettem csak sima kenyeret azt is kifostam:(azt nem mondom,hogy egyél nyers tojást hátha te is szalmonellás leszel.de én utána írtó sokszor ettem gyümit.reggeli,,tízórai,vacsi helyett.ebédre pedig minimális adag rendes kaját:)

egy próbát megér:)

de ha biztosra akarsz menni,azt ajánlom menj el a házi orvosodhoz,ő tudja mi az ami jó neked:D

mellesleg én is ilyesmi problémával küzdök,mert én 160cm és 52kg. vok.Ez nem sok tudom,csak szeretném formálni az alakom,mert nagynak érzem a hasam,fenekem és a combomat:(nem tudsz vmi jó gyakorlatot?ha igen lécci ird meg:D

remélem tudtam segíteni!

/14éves lány/

2009. jan. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem akar lemenni a súlyom így 30éves kor felett. Valószínűleg azért, mert úgymond "boldog" vagyok.

Én mindig akkor fogytam amikor szerelmi válságban voltam, mert akkor minden falatot úgy kellett leeröltetni.

2009. jan. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam is hasonló a helyzet én 172/57 vagyok,nekem is mindig mondják,hogy nem kell fogyni,de a párom és a családom látja a változást,mivel egy évvel ezelőttig max 53 kg voltam,most is annyira akarok visszamenni. Fél éve egyszer sikerült,akkor azt csináltam,hogy nem ettem kenyeret meg tésztákat hanem helyettük kétszersültet,meg párolt zöldséget és rizst, és elhagytam a nasikat meg az üditőket. Szóval ha nem nasizol nem iszol cukrosat és nem eszel kenyeret,viszont sok gyümölcsöt,akkor menni fog. És ami fontos,hogy heti 3-szor kondiztam,és napi 40 percet a tv elött hullahopp karikáztam(fa hullahoppal). 2 hét alatt levittt a derekamról 3 cm-ert,megmozgatja a belső izmokat. Az inetreneten van fent,hogy hol lehet kapni. Ha eleinte leesik akkor se add fel,menni fog,szép fokozatosan szoktasd a tested hozzá,mert pár nap után olyan lesz minta összevertek volna a derekadnál,de ez elmúllik egy hét alatt és aztán már nem fáj. Megcsípni se lehetett a derekamnál. Én most állok megint neki,szerintem te is próbáld meg. Sok sikert!! Ha kipróbálod, majd írd meg,hogy használt-e.
2009. jan. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi a választ! Nem nassolgatok, nem iszom cukros üdítőket, csak natúr zöldteát, de azt literszámra..állítólag a legjobb zsírbontó tea, mégsem érzékelem a változást, pedig már vagy fél éve vedelem..A hullahopp szerencsére nagyon jól megy, egy időben űztem, s látszott a változás.Erőt veszek magamon, s újra nekilátok.Majd írok, pár hét múlva, hogy tapasztaltam e változást.Sok szerncsét neked is!
2009. jan. 30. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!