Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan oldja meg a főzést,...

Hogyan oldja meg a főzést, akinek az egész család Update életmódrendszer szerint él?

Figyelt kérdés

Mármint apa, anya, gyerek(ek). Hogyan, mennyit vásároltok egyszerre?Mennyi a havi kiadás? Nagyon kíváncsi vagyok rá, ugyanis én most diétázom és úgy érzem, könnyebb lenne, ha csak egyfélét főzhetnék mindenkinek. Lehet ezt bírni anyagilag?

Kérlek a nem hozzáértők kíméljenek, negatív hozzászólásokat nem kérek. Nem a családot akarom fogyókúráztatni, bár a férjemre ráférne :)


2011. jan. 6. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, ha negatív leszek, de nekem az ingem - gatyám ráment anno az Update-re, és még eredménye se lett.

A páromnak külön kellett főznöm, ami megmaradt, azt ugye én nem ehettem meg, ment a kukába.

Lecsökkentettem az ő adagját ebédből, de az enyém akkor még mindig marha drága maradt, ráaádásul pontban 12 óráig nem tudtam megenni, amit a 3-as kód szerint lehet enni, 15h-ra értem munka után pont haza, mi maradt tehát?Az egyes kódú kaják, amik ugyebár szinte csak húsból állnak vagy pedig az ő előre elkészített kajáikból, olyan 400-500 ft / adag.

Annyi méreganyag összegyűlt a szervezetemben ezidő alatt, hogy nemhogy fogytam volna, inkább még híztam is, mert a mozgásra nem mindig jutott napi 40 perc, a húsok által okozott toxinok nem ürültek a szervezetemből, ergo izomból fogytam, amit a mérleg ugyan nem mutatott, csak éreztem, "háj"-ra híztam.

Ezeket a kémiai reakciókat mellesleg a dietetikusom magyarázta el, szóval nem rosszindulatú propagandának szánom.

De kérdésedre válaszolva: a heti több kiló hús + a saját kajáik, mert nem tudod nem megvenni őket, mert az iránymutatásuk szerint csak az a jó, amit ők "kifejlesztettek", igencsak a zsebed mélyére kell nyúlni, főleg ha a családnak is főzöl.

2011. jan. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bénabéla11 ***** válasza:
76%

a minőségibb étel mindig drágább, de ugy tudod legjobban megoldani h ha találsz akciót nagy tételben vásárolsz és elrakod...de ha nem akarsz diétáztatni nem kell annyira megeröltetni azt a pénztárcát:D

oliva van a tescoban 1000 forintért 1 liter:D (tipp)

de van egy csomo ilyen apro dolog amivel lehet játszani...

2011. jan. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, minőségi étel, csak éppen nem a prolik pénztárcájához van szabva...
2011. jan. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bénabéla11 ***** válasza:

egyrész persze! nem kell update kajákat venni, csak tudni kell mi jo mi nem...amugy sztem nincs nagy kül egy update meg nem update kaja között...nem éri meg...


na de azt h izombol fogytál és közben zsirra hiztál és ráadásul pont a sok hus miatt...nem akarok bántó lenni csak azt irom h ez egyszeruen lehetetlen...tényleg nem kötekedek, dehát ez igy van.:(

2011. jan. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! eddig a második válaszolótól kaptam a kérdésre érdemben reagálást. Mi nem eszünk túl sok húst, én enélkül is tudom tartani ezt a módszert. Sajnos télen még nehezebb jó zöldséghez, gyümölcshöz jutni.

Nos, inkább arra lennék kíváncsi, hogy kenyeret, lisztet, cukrot(Norbisat) péksütit, tésztákat megveszitek az egész családnak? Mert a tészta is kis zacskó és 600 Ft... :S

2011. jan. 6. 14:27
 6/9 bénabéla11 ***** válasza:
51%
áh, kiszáltam, az a baj h te csak követed az update diétát de nem tudod miért hatásos, mert ha alapjaiban értenéd akkor tudnád kicsit csökkenteni az árakat is! nem akarom megint leirni de ha egy testépito oldalon keresgélsz sokat megtanulhatsz, és igy sporolhatsz! sok siekrt!
2011. jan. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

Egyszer vettem update kaját, kényszerből. Nem volt jó. Azóta inkább magam főzök. A párom is szereti, mert tudom egészségessé tenni az ételeket.

Pl. kívánom az édességet: zabpelyhes süti!

Hozzávalók: Kb. 18 szelet

500g zabpehely (Lidl-s) 200 Ft

4 tojás 4x30Ft (120 FT)

1 bögre tej (250 ml az az 1/4l) 200forintos tejjel számolva az 50 ft.

1 cs. vaniliás cukor kb. 45 Ft

1 kiskanál fahéj

1 evőkanál méz (a méz nálunk litere 1000 Ft)

össz.: 500-600 Ft ból meg van és teljesen egészséges.


Van egy receptoldal, ami azt írja le, hogy a hagyományos ételeket, hogyan elehet egészségessé tenni. Én részben ezt követem, mert nagyon finomak a kaják és bőséges a mennyiség, jut mindenkinek.


Norbi megmondta: nem kell cukor!


Tényleg ennyire nehéz cukor és liszt nélkül dolgozni?

2011. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló: be tudnád linkelni azt a honlapot?

Köszönöm

2011. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

házipatika.com - ennyi


szeretem, mert az is hozzá van írva, hogy miért jó és egészséges, ill. ha valaki olyan receptet néz ki amit úgy gondolja, nem engedhet meg magának akkor rendszerint van hozzá ajánlás, hogy hogyan lehet egészségesebbé tenni.


egyébként, aki szeretne máshonnan is mazsolázni az írja a keresőbe, hogy diabetikus ételek, vagy amit szeretne.

A diabetikus ételekbe, nincs cukor és minimális liszt vagy másfajta lisztet ajánlanak. Ezek is pont az élvonalas cukor, liszt alapanyagokat teszik tiltó listára, ezekből is van nagyon ízletes, illetve lehet fél diabetikussá tenni. Én ezeket használom. Az ételeim finomak még akkor is, ha egészségesebb.


Utolsó előtti voltam.

2011. jan. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!