Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Agyamra ment a fogyókúra. Más...

Agyamra ment a fogyókúra. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Életmódot váltottam, teljesen máshogy is étkezem, és mielőtt megeszek valamit, tudnom KELL, hogy hány kcal van benne.

Múltkor pizzériába mentem pár barátommal, mert szülinapot ünnepeltünk. Egész nap nem is ettem inkább, mert a pizzában sok a kcal...

Folyton ezen gondolkozok, hogy amit megeszek, kb hány kcal, mennyi a tápanyagtartalma, hogy kéne még többet sportolni, még kevesebbet enni...


2011. jan. 9. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
énis ilyen voltam, aztán rájöttem, hogy nem egy rudin mulik a fogyás/hizás. azóta sokkal lazább vagyok, néha még nasizom is, és ugyanugy megy lefelé szépen. esetleg egy kb-kcalt belövök, ha kevés akkor még eszem, ha sok, akkor másnap többet mozgok. de ennyi.
2011. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem is így kezdődött, aztán anorexiás lettem, majd utána bulémiás.. hát, visszatekintve jó nagy hülye voltam, szerencsére sikerült kilábalnom belőle :) most már úgy vagyok vele hogy na jöjjön az a kis süti ha már kínálnak, vagy nagyon kívánom, úgyis másnap lemozgom

(meg kb már tudom miből mennyire van szükségem.. szinte rutinná vált azóta hogy csak jóféle kajákat eszem, és már nem is agyalok rajta hogy mi hol merre)

2011. jan. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is eszek nasikat, majdnem naponta, utána annyira bűntudatom van, pl a vacsizni olyankor nem is szoktam, max valami levest :S
2011. jan. 9. 15:54
 4/5 anonim ***** válasza:
ugyaan, ne kínozd magad! most komolyan, ér ennyit? nem azt mondom hogy együnk két pofára, de ha kívánodd edd, a tested nem poénból jelez :) ha rendesen sportolsz, úgyis ledolgozod! nyugii ;)
2011. jan. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is voltam ma pizzériában... cserébe teljesen hazáig gyalog jöttem = 2 óra :)
2011. jan. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!