Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék eredményesebben...

Hogyan tudnék eredményesebben fogyni?

Figyelt kérdés
Pár hónapja elkezdtem sportolni, heti 4x, egyre kevesebbet eszek, halat, csirkehúst,zöldségekkel, rengeteget iszom, sok gyümölcsöt eszek... előtte se ettem valami túl sokat,de ennél kevesebbet már tényleg nem bírok. Mégis,Azóta 1 kg-ot sikerült csak leadnom. 163 cm vagyok és 50 kg. Már csak fél évem van, hogy 46 kiló legyek.Fotómodellkedem, és ezt a feltételt kaptam egy újabb munkához.Kérlek segítsetek!
2009. jan. 30. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Este 6 után ne egyél, csak vizet igyál!
2009. jan. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem, ne akarj 163cm-vel 46kg lenni! Sztem nincs rajtad fölös, amúgy is miért szép az, ha egy lány csak csontokból áll? Sztem szebb az, ha valaki formás! A másik nem csoda, hogy csak 1kg ment le, mivel nincs fölösleg! A másik, nem a mérleget kell lesni hanem a tükör elé állni, bár van aki így is túlzásba viszi! Mozogj=izmosodsz, lehet, hogy az izom miatt, többet fog mutatni a mérleg, de kevesebbnek fogsz tűnni! Még valami... én 45kg szeretnék lenni 153cm... most, ha te 46kg akarsz lenni akkor én mennyi legyek? 36? :S:'(xD
2009. jan. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan így van, azért nem fogysz, mert nincs miből.A súly vesztése nagyjából arányos a felesleggel.Egy 100 kilós előbb lefog adni 5 kilót, mint Te.Ha tényleg leakarod adni ezt a 4 kilót, fél év alatt bőven menni fog.Valószínű, hogy izmot szedtél fel,ami nagyobb tömegű, mint a zsír, ezért nem mutat a mérleg változást.

Ügyelj arra, hogy a vacsid fehérje legyen, és lefekvés előtt 2-3 órával már ne egyél.Csak semmi elkeseredés :)

2009. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, a lényeg a kitartás! :)
2009. jan. 30. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!