Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek létező dolog az...

Masina kérdése:

Szerintetek létező dolog az alkoholos diéta vagy csak legenda?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

alkoholos dieta? :D ha arra gondolsz h 1-2 honapon minden nap cseppet reszeg vagy... igen... tapasztalat....en 2009 nyaran jul + aguszt.. nem volt olyna nap h ne ittam volna...es le is fogytam 10kgt....de biztos hogy nem azert mert ittam.. hanem azert mert nem ettem.. mert ha iszol stb..akk ehes nem vagy...meg nem is azzal foglalkozol h kajalni akarsz.. mert ha reszeg vagy nem erdekel.. ha meg masnapos akkor meg duplan... szoval...... ilyen szempontbol igen letezik...


de ha megint azt vesszuk az alkohol is tartalmaz eleg sok cukrot..stb... ugyhogy nem fogyokuras.....vegkepp.....

2011. jan. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
+ marhára vízhajtó. nagy súlynál nagyon sokat lehet "fogyni", de az eredmény egy összeaszott test.
2011. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is idén nyáron majdnem minden nap részegre ittam magam,és le is fogytam jócskán.Igaz én még 18 alatt vagyok,gyors az anyagcserém stb,de akkor is. :D
2011. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség. Aki pedig nem éhes részegen, azt nagyon irigylem!! Én a részegség végén/félig már másnaposan egy egész sült csirkét megbírnék enni olyan éhes vagyok.
2011. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha masszív alkoholista leszel és nem lesz pénzed kajára, akkor lefogysz, az tény :) de azért nem ez a legjobb megoldás
2011. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát nézz meg egy alkoholistát. Csont és bőr nem is eszik, ereje sincs, a bőre ráncos és sárgás ( a mája kezdi felmondani a szolgálatot ) úgyhogy az alkohol ilyen esetben tényleg fogyaszt..

De ez a diéta annyit érhet, mint a híres csoki diéta, aminek annyi a lényege, hogy egy nap egy tábla csokit lehet megenni semmi mást. Ha mindennap csak egy üveg sört innál meg, akkor biztos lefogynál. Már más kérdés, hogy a duplája jön majd vissza.:D

2011. jan. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazából én se hiszem,hogy ésszerűen és egészségesen le lehet fogyni alkohollal.Nem beszélve arról,hogy mindenképp hízlal.Persze nem mindegy,hogy milyen életmódot folytat mellette az ember.1× hallottam egy társaságban,hogy erről az alkoholos díétáról beszélnek és gondoltam megkérdezem
2011. jan. 11. 22:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen! Naponta megiszol akárhány felest. Igaz, fogyni nem fogsz, de rohadtul nem is fog érdekelni. :D
2011. jan. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

CH-t viszel be vele és nem fehérjét, amit fogysz, azt izomból fogyod, a zsírtömeged legjobb esetben ua marad, a testzsír%-od nő.


Mellette szétb@szod a szervezeted.

2011. jan. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
sovány leszel, de a hasad puffadt a fejedről, meg jobb nem is beszélni, hogy betagad. Én a piától csak puffadok, nem javasolnám.
2011. jan. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!