Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tegnap szerettem volna futni....

Tegnap szerettem volna futni. Ki is mentem, de nagyon 'kenyelmetlenul' ereztem magam?

Figyelt kérdés

Szoval... szeretnek fogyni. :(

Es akartam szaladni, de beismerem nem teljes 'erobol' akarom ezt az egeszet... nagyon szegyenlos vagyok, es 'nem szeretnem hogyha latnanak az emberek'... amugy este volt, szoval... tudtok adni valamilyen tippet, kerlek? Nem fogom feladni, ez 100%...

62 kg-s vagyok, es kb. 164 cm...


2011. jan. 12. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem kell kényelmetlenü érezned magad, alig van túlsúlyod - és téli öltözetben meg egyáltalán nem eldönthetö, hogy te vagy vastagabb, mint az optimum vagy sok ruha van rajtad.

A legtöbb ember észre sem veszi akik futnak, mert egyáltalán nem feltünö dolog, beleolvadsz a többiek közé.


Csak akkor kellene ezen törnöd a fejed, ha dupla ennyi lenne a súlyod, szerintem csak neked kell megszokni a gondolatot.

2011. jan. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Talan... az az igazsag,hogy 58 kg voltam, es aztan voltak az unnepek, szulinapom, szilveszter, es tenyleg "osszekeveredtek" a dolgok...
2011. jan. 12. 13:51
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezt csináld végig, és utána tartsd a szintet. A fokozatosság a lényeg. Tavaszra, nyárra pont jó kondiba fogsz jönni.

[link]

2011. jan. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ma 13:54-es: ehhez bemelegitö és levezetö (nyújtó) gyakorlatokról is van linked?

Köszi elöre is.

2011. jan. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kell félni. Senki nem nézi le a futókat vagy neveti ki őket..Sőt..Én egyenesen irigylem őket. Régebben rendszeresen futottam, aztán elköltöztünk és valahogy a régi lakással együtt elveszett a lendület..Most én is elhatároztam, hogy újra kezdem..Gondold azt amikor elindulsz futni, hogy milyen jó eredménye lesz ennek..Vigyél magaddal valami mp3 lejátszót, ha úgy könnyebb..Engedd, hogy repüljön veled a táj.. Sőt ha megteheted menny olyan helyre ahol nincsenek sokan, parkok, erdők stb/persze inkább nappal/ és fogdd fel úgy a dolgot, mint egy gyors tempójú kirándulás..:)
2011. jan. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azt vetíted ki másokra, hogy saját magadnak vannak problémái magaddal.

4 kg nem a világ, attól még ugyanolyan csinos vagy... csak most kell elkapni, hogy a 4-ből ne legyen 10-20.

2011. jan. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
menj ki a helyi sportpályára futni. ott max olyanok vannak akik szintén futnak. amúgy meg ne érdekeljen senki, te legalább teszel valamit azért hogy fogyj. de ha nagyon nem érzed jól magad futáskor akkor otthon is tornázhatsz , aerobikozhatsz ,súlyzózhatsz stb.
2011. jan. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mar a masodik kg-nal is kivoltam, szoval... nem baj, lemegy az. :)
2011. jan. 12. 14:07
 9/10 A kérdező kommentje:
Kb. 6 honapot jartam aerobikra... de mostmar szeretnek valami ujat. :)
2011. jan. 12. 14:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan van futópadom, ami most jól jön télen,de tavasszal én is a szabadban futok és én is utáltam régen ha néznek az emberek. :D Én futáshoz fejemre húzok egy baseballsapit, beteszem a fülhallgatót, hallgatom a zenét és nem nagyon érdekel a külvilág ilyenkor. Nekem a baseball sapi valamiért biztonságot ad :DD
2011. jan. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!