Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom, hogy minden fejben dol...

Tudom, hogy minden fejben dol el, de en nem tudom elhinni, hogy en is lefogyhatok, es vegre olyan lehetek amilyen mindig is szerettem volna?

Figyelt kérdés
Igyhat, ugy gondolom,hogy nincs is ertelme belevagni, hisz ugysem sikerul.
2011. márc. 22. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Oké,akkor ezt meg is beszéltük. Szép napot !
2011. márc. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rendes vagy, koszi a valaszt. ;)

Tenyleg megbeszeltuk...

2011. márc. 22. 19:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Most milyen választ vársz? Írjuk le azt, hogy "kezdj bele, mert úgyis meg tudod csinálni"? Ez hülyeség. A fogyókúra, a dohányzásról, alkoholról, stb.-ről leszokás mind kizárólag döntés kérdése. Egyszerűen nem eszel annyit mint korábban és kész. Akkor sem, ha majd megzavarodsz egy szelet csokiért. Ha nem tudsz uralkodni magadon, akkor úgysem sikerül. Szerintem hagyd a csudába! Nincsenek csodaszerek amiktől nem leszel éhes és le fognak olvadni a kilók rólad! Vagy változtatsz az életeden vagy nem, ez csak a te döntésed.
2011. márc. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor én kezdtem az életmód váltást, akkor nem volt konkrét elhatározásom, hogy pontosan mennyit, meddig, hogyan fogok fogyni, vagy hogy egészen pontosan mit teszek érte. Csak elkezdtem, pici változtatásokkal, pl. sok vacsora helyett kevesebb vacsi, aztán egészséges kevés vacsora... heti három alkalommal torna...ma már napi egy minimum, egyre kevesebb cukor, most már szinte alig. Az elején sem éreztem olyasmit, hogy Igen, most megcsinálom, lefogyok!!! Inkább egészségesen szeretnék élni! Furcsa mert nagyon sokszor kezdtem már diétába és eddig mindig kudarcba fulladt, most már több mint két hónapja csinálom, és majdnem tíz kilót fogytam. Szerintem próbáld így. Ne radikálisan változtass, hanem kis léptekkel haladj a cél felé!
2011. márc. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg tudod csinálni! Képes vagy rá! Szeresd magad, mert megérdemled!
2011. márc. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!