Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítseteek. Teljesen tönkreme...

Segítseteek. Teljesen tönkrement az ítélőképességem. Most mi?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy gondjaim vannak, de küzdök ellene, és igyekszem jobban érezni magam a bőrömben.


Szóval ma igyekeztem rendesen enni (fogyókúrához képest), és úgy érzem, hogy nagyonnagyon túl lőttem a célom. Úgy érzem holnap fel kelek és egy bálna leszek.


De nem tudom, lehet nem is sok, csak én érzem úgy.

Szerintetek sok? Vagy normális? Ha normális akkor súlytartáshoz, normális, vagy fogyókúrához normális?

Hány kcal lehetett?

(most csak a mennyiségről, van szó, mert sajnos azt, hogy mit eszek nem én választom meg.

sportolok közben


3 db kivi

kettő narancs

2 pohár tej

2 üres kifli, sok-sok-sok párizsival



Csak azok válaszoljanak, akik képesek kulturáltan válaszolni.

Tényleg nem tudom jó-e. Azokhoz képest, amit az elmúlt hetekbe ettem nagyon sok. Fogyni szeretnék,de nem akarok koplalni.


2011. jan. 13. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez lehet vagy 500 kcal, ha tényleg sok volt a párizsi, és ez KOPLALÁS.


Egy embernek 1300 kcal kell ahhoz, hogy életben maradjon, amélkül, hogy megmozdulna, vagy bármi mást csinálna.


HA valóban ennyit eszel vagy még kevesebbet, akkor sürgösen menj orvoshoz, mert igen komoly testképzavarod van, és rövidesen bele fogsz halni.

2011. jan. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Neem, nem. Megváltozom. Minden nap kicsit többet eszek. Csak úgy éreztem ez már sok. Leírva kevesebbnek tűnik.. lehet kihagytam valamit.

Azért 500kcal-nál biztos több..:/

Szerinted milyen lenne egy ideális napi adag egy fogyókúrázónak?

2011. jan. 13. 21:30
 3/9 anonim ***** válasza:

Végülis ha edzel rendesen,akkor ez egy jó reggeli volt.

És mi van a többi étkezéssel?

2011. jan. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ideális attól függ, hogy mennyi a kalóriaszükségleted normál esetben, ezt valamennyivel csökkenteni kell (úgy 500 körüli értékkel), akkor már heti 0,5 kg le fog menni, ha tényleg edzel mellette, akkor akár 1 kg is lemegy. Példa: a két kiflid párizsivel mehetne reggelinek, mellé tej oké, tízóraira a gyümölcs, ebédre normális étel: zöldségek, hús, esetleg rizs, uzsonna mehet pl. joghurt, vacsira pedig, ha van az ebédből, akkor a húsos rész mehet, vagy tojás, túró. Így nem koplalnál, egészségesen fogynál. De legideálisabb esetben, ahogy írtam, ki kell számolni a kalóriaszükségleted, illetve a ch-t is, s azt kell csökkenteni.
2011. jan. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Ez biztos jó? Mert hát egy olyan ember, aki nem fogyókúrázik is kb ennyit eszik. Így soha nem fogynék le..

2011. jan. 13. 23:00
 6/9 anonim ***** válasza:
1400 kalóriával és sporttal le lehet fogyni szépen lassan. Ne higgy az előzőknek. 3 db. kiwi 100 kal, 2 narancs kb. 130 kal, 2 pohár tej (4dl) 220 kal, 2 kifli 300 kal, párizsi10 dkg kb. 250-300 kal= kb. 1000 kalóriát ettél. Ezt egészítsd ki sok zöldséggel, és rozs vagy tönkölybúzából készült teljeskiőrlésű kenyérrel.
2011. jan. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jaa, és sovány tejtermékek, tojás, csirke pulykamell, hal
2011. jan. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igyekszem egészségesen étkezni, de nem én választom meg, hogy épp milyen ennivaló van itthon.:(
2011. jan. 14. 13:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kell hülyeséget tanácsolni, a helyes válaszról meg azt állítani, hogy nem jó. Amit írtam, teljesen helyénvaló volt (22:32-es vagyok).

Kérdező: ha szerinted az lenne a normál étkezésed, amit írtam, akkor a probléma az, hogy elrontottad az anyagcseréd. Ennyivel és mellette mozgással, egy embernek, főleg, ha tényleg van rajta valamennyi felesleg, s nem fél kg miatt nyavalyog, akkor mindenképp fogynia kell. Magamról is tudom, mivel így ment le rólam 10 kg. Már csak azért sem jó, amit csinálsz, mivel alig viszel be fehérjét, ami szükséges ahhoz, hogy ne izmot veszíts. Az a baj, hogy ilyen fontos tényezőket kihagytok, aztán meg lehet csodálkozni, hogy miért lesz valaki vékonyan is kövér. Osztálytársam is csak 48 kg, de még mindig van bőven zsír a kritikus pontokon, s tovább csinálja az éhezést. Sajnos ő sem érti meg, mennyire fontos a fehérje is.

2011. jan. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!