Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Egészséges?...

Mi a véleményetek? Egészséges? Vannak hátrányai?

Figyelt kérdés

Elhatároztam,hogy minden második hétvégén csak gyümölcsöt és zöldséget fogok enni.

Köszi a válaszokat!


2011. jan. 15. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
és az miért jó neked?
2011. jan. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha amúgy meg nem változtatsz az életmódodon akkor semmit nem ér. tehát ha heti 5 nap eszed uyganazt mint eddig (és gondolom emiatt van súlyfelesleged) akkor az az két nap nem oszt nem szoroz. teljes életmódváltás kell és sport.
2011. jan. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy sem eszem sokat,és nincs nagy súlyfeleslegem. 172 cm és 58 kiló vagyok. Hetente 3x sportolok. Csak egy kicsit szeretnék változtatni az életmódomon,és arra gondoltam,hogy első lépésnek pont elég.
2011. jan. 15. 14:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha sportolsz és a célod egy feszes-sportos test kialakítása,akkor abból a szempontból öngól.

Gyakorlatilag tartasz kéthetente egy ch napot.

De néha velem is előfordul,hogy 1 napig nem eszem fehérjét,uh bajod nem lesz tőle.

2011. jan. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!