Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az étrend megfelel, vagy...

Ez az étrend megfelel, vagy inkább felejtsem el?

Figyelt kérdés
Reggelire ettem 100 g joghurtot, egy almát, és egy szelet teljes kiőrlésű kenyeret(25 g).Ebédre ettem rakott karfiolt, egy almát, meg 3 mandarint.Most egy negyed órája ettem egy narancsot, és 250 g joghurtot.Este már nem eszek semmit.Húst is szoktam enni minden nap, de ma nem ettem.Ja és semmiféleképpen nem szeretnék gyorsan fogyni, csak szép lassan, és kb 4 hónapig szeretnék fogyókúrázni.Valamit változtassak az étrenden?Egyek kevesebbet, vagy többet?
2011. jan. 18. 16:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként nincs sok feleslegem, de azért azt se mondanám, hogy nincs.158cm/50 kg vagyok.Nyárra 46-47 kg szeretnék lenni.
2011. jan. 18. 16:03
 2/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, hogy ettem ma 200 g kefirt is.
2011. jan. 18. 16:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés. Még hússal is.
2011. jan. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem megfelelő ez az étrend. Ha pro ana-s vagy akkor sok sikert egyébként nem normális...
2011. jan. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem pro-ana étrend! Mivel nincs rajtad felesleg, tényleg lassan fog lemenni az a néhány kg. Én a helyedben a délutáni narancshoz nem enném meg a joghurtot, hanem csak olyan este 6-7 körül. De amúgy nem rossz! Htei 3-szor mozogj mellé valamit! :)
2011. jan. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!