Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az étrend mára jó, vagy sok?

Ez az étrend mára jó, vagy sok?

Figyelt kérdés

reggel ettem 3tojásból rántottát +paprika,majonéz ketchup


most meg 2db barackot meg 1db körtét


2011. júl. 26. 13:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
-.-"
2011. júl. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
és ebédre, vacsoraára és uzsonnára mit fogsz enni? amúgy hány kg/cm/éves vagy?
2011. júl. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
176cm 73kg 18l
2011. júl. 26. 13:53
 4/13 A kérdező kommentje:
ezt a barackot is csak ugy ettem,hogy meglegyen a napi 2 étkezés,mert nem vagyok éhes.!!!!!
2011. júl. 26. 13:54
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy éhes, akkor miért kérded, hogy sok? Ecsém... ez az nyírd ki magad 1 hónap alatt, aztán gyere vissza, hogy lefogytál de plötyi maradtál, hogy tudnád feszesíteni magad... sok ész kell hozzá, ahelyett, hogy elejétől fogva jól csinálnád...
2011. júl. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja és még valami... tudtad, hogy egy 2kgos vágni való csirkének a napi energia szükséglete 700kcal?
2011. júl. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Reggelire sok. Egész napra meg bazi kevés.
2011. júl. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Reggelire is kevés.
2011. júl. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

amikor ilyen kérdéseket olvasok akkor elgondolkozok hogy vagy ennyire buták az emberek,vagy ennyire magatehetetlenek. mert ha már valaki elhatározza hogy e akar fogyni akkor egy kis utánjárás után (adva van az internet) máris összeáll a kép hogy hogy is kéne csinálni.nem kell hozzá még érettségi és diploma sem, csak olvasástudás.

kérdező a reggelid még jó is lenne ha nem rontottad volna el a egészet a ketchuppal és a majonézzel. oké a reggeli és a tízorai megvolt és hol az ebéd az uzsonna és a vacsora??? ennyi étellel csak jól kiéhezteted magad pár napig aztán meg lesz majd zabálás. ér valamit? semmit.

ezért kéne egy kicsit olvasgatni és máris okosabb lennél. szánj rá egy napot az életedből és megkíméled magad a hülyeségektől, és még talán le is tudsz fogyni.

2011. júl. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ajjj de éhes lettem. Én meg egy éve nem ettem chipset. Erre most bevágtam egy nagy zacskóval... na ez volt a sok. A tiéd az lótúró nem volt. Kifog nyírni a párom az ő chipsét ettem meg. :(
2011. júl. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!