Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nincs elég...

Mit tegyek, ha nincs elég akaraterőm, kitartáson?

Figyelt kérdés

Nyáron 5kilót leadtam kb.,de ez most visszajött.Próbáltam már többször,de mindig elcsábultam, pl a sulibüfében vettem pogácsát, meg ilyeneket, ami elég zsíros volt..

Mostanában is elkezdtem, vittem salátát, de mindig megéheztem, és vettem valami zsírosat.

Írhattok tippeket, hogy mit vigyek a suliba,ami laktat,de nem zsíros, vagy hogy hogy türtőztessem magam,torna gyakorlatokat .

És légyszi ne írjátok,hogy ne fogyózzak meg hasonlók,mert egyrészt csak 4-5 kg-ot szeretnék leadni, másrészt így nem érzem jól magam, mert ez a pár kiló a hasama, és a belső combomra ment, és nagyon alacsony vagyok,szóval eléggé meglátszik.


2009. febr. 2. 19:29
 1/5 anonim válasza:

Szerintem ted aszt amit én menyel (pl.úszni,kosarazni,röplabdázni vagy focizni)amelyik tetszik regel és este is csinálj felülést fekvő támaszt is.

Mivel én ebből már semmit nem tudok megteni a kezem miat de réggen bevált.

2009. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tipp: ha szereted a joghurtot-kefirt, akkor tegyél bele pelyheket. Zabpehely, kukoricapehely, vagy zabkorpát, stb... Úgy eltelít pár evőkanálnyi, hogy teljesen jóllaksz és nem hízlal. Mielőtt megvennéd azt, amire épp elcsábultál, igyál meg úgy fél liter vizet vagy cukormentes valamit. Ez is telít.

Én anno minden étkezés előtt(!!!) -is- fogat mostam, a fogkrémre uuutálok enni.:)


De az éhségen kívüli kívánósságtól semmi nem véd meg- csak te magadat...

Első hozzászólónak: OFF és nehar, de nem bírom ki- botrányos, és még annál is rémesebb a helyesírásod...

2009. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is fogat szoktam mosni és akkor nem eszek mert keserű lesz mnindennek az íze vagy én nekem bevált hogy citromos vizet ittam egy ideig semmit sem használt a citromos vízde egy hét múlvasokkal kevesebbet ettem és fogytan is (csak idővel elfogyott a citrom és nem volt idő elmenni a boltba citromért) am sok sikert
2009. febr. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Éhgyomorra óvatosan a citromos vízzel! (citromSAVval).
2009. febr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem maximum 67 de inkább 65 kg.
2010. jún. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!