Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik 20-30 vagy több kilót...

Akik 20-30 vagy több kilót fogytatok, végig, minden nap kitartóak voltatok?

Figyelt kérdés

Azaz egy nap sem volt, amikor besokalltál a zöldség-gyümi-fehérhús-teljeskiörlésű kenyér stb. kombótól, és 1-2 nap "bezabáltál"( csoki-csipsz-pörkölt/nokedli stb), azután meg újrakezdted?

Végtelenül tisztelem azokat az embereket, akik nagy súlyfeleslegtől képesek megszabadulni hosszú hónapokon át betartva a diétát. Titeket kérdezlek, mert 20 kgtól nekem is meg kellene szabadulnom-hogyan sikerült?


2011. jan. 21. 11:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
90%

Én 24 kg-ot fogytam (90 napos diétával) Sosem csaltam egyetlen napot sem, lehetett bármilymen ünnep, családi ebéd stb... Úgy gondolom, hogy ha már diétázol és "szenvedsz", akkor azt nem éri meg elrontani egy-egy kis csalással sem.


Valljuk be, sokszor éhes az ember a diéta alatt. Minek kínozzam magam, ha csak egy kis ezzel, csak egy falat azzal elrontom az egészet.


Persze mindenki másképp csinálja...

2011. jan. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt mondom,hogy az égvilágon semmit nem rontasz el azzal ,ha néha néha bűnözöl egyet.
2011. jan. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Valljuk be, sokszor éhes az ember a diéta alatt"


Nem, ha jól választotta meg. Csak úgy szabad fogyni, hogy nem éhezel. Az az igazi kínzás, nem a néha elődorduló kis nass.


Én 20 kilót fogytam Norbival (nem a termékektől, csak a kódos táplálkozással). Nem voltam éhes soha. Nem is kell annak lenni.

Szülinapokon, ünnepeken elengedtem magam, úgyis sokat mozogtam és egészségesen ettem, ettől nem híztam vissza, sőt a fogyás se állt meg. Simán belefér néha egy -egy lazább nap.

2011. jan. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is az a véleményem mint az elsőnek, csak én nem tudtam ezt betartani , de akartam. Néha 1-1 csalónap ellenére is sikerült azért lefogynom. Nem volt bennem akkora erő hogyha otthon palacsinta volt akkor nemet tudjak mondani, vagy családi ebédeken azt hallgatni : ááá nem lesz semmi bajod ha ebből, meg ebből is eszel . Úgyhogy volt 1-2szer hogy csaltam. Csak arra kell figyelni hogy ritkán legyen ez a nap, és ne essünk bele hogy még 1 , még 1 , még 1 csalónap, és jövőhéttől akkor diéta.
2011. jan. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Gratulálok nektek!


Nem is tudom eldönteni, mihez kell nagyobb akaraterő: mondjuk egy fél éven át, minden nap becsületesen betartani a fogyót, vagy egy csalónap után köv. nap betartani a fogyót.

Én sajnos már beleestem abba a hibába, amiről az utolsó kommentelő írt: a több napon át tartó "bűnözésbe".

2011. jan. 21. 11:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is a 90 napos diétával fogytam 20kilót. És egyetlen egyszer sem csaltam. Persze nem azt mondom, hogy nem voltam éhes, sőt, de csakis a cél lebegett a szemem előtt. Jött a tavasz, a nyár muszáj volt valamit kezdeni magammal. Én így csináltam, de ha 1-2szer elengeded magad nem hiszem hogy akkora bűn... A legfontosabb,(igaz, már a csapból is ez folyik) a mozgás! Olyan nincs, hogy nincs rá időm meg stbstb... 30 perce mindenkinek van egy napból arra, hogy foglalkozzon vele, nem beszélve arról hogy 200%al növeli a fogyást, mintha csak diétáznál.
2011. jan. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak lebegjen az a szemed előtt, hogy milyen jól fogsz kinézni az új, méretekkel kisebb rucikban, milyen elismerő pillantásokat fogsz kapni, mennyire jó lesz a strandon, az utcára is sokkal jobb lesz kilépni. A pasikat sem fogod tudni levakarni magadról ;-) Engem ezek motiváltak, és húztak át a nehezén. És sikerült!!!
2011. jan. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem minden csak hozzáállás kérdése. Ha ráálsz egy egészséges életmódra nem fogod kínzásnak megélni sem a sportot, sem a normális táplálkozást. Ez ilyen egyszerű!
2011. jan. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy én már lassan 2 éve csinálom abszolút nem hiányzik se a pörkölt, se a mákos nudli. A zsírosabb ételek gondolatától is hányingerem van már. Minden a fejben dől el, ennyi.
2011. jan. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én kb 24 kg-tól szabadultam meg, de úgy hogy én nagyon-nagyon válogatós vagyok, és nem is foglalkoztam semmifelé divatos diétával, mert az azokban szereplő ételek több mint felét nem lennék képes megenni. És meg is vagyok arról győződve, ami szerintem a kérdezőnek is problémája, hogy azért buknak el a diéták ( tisztelet a kivételnek! ) mert egyszerűen lelkielg nem bírja az ember azt, hogy nem eheti amit szeret. Ezért az én módszerem az, hogy reggel iszok egy csomó üres teát ( mert csak így szeretem egyébként is!) délelőtt csak zöldséget és gyümölcsöt eszek nyersen. Amiket egyébként is szeretek, és eddig is ettem, csak ugy.( sárgarépa, karalábé, karfiol, retek, alma, narancs, grape-fruit ).Ebédre (vagyis inkább ebéd helyett ), vagy egy kis csikemellsonkát, vagy egy kis natur csikermellfiét, vagy egy kis sovány túrót, vagy egy kis sovány sajtot eszek. ( persze magában, minden nélkül!)

Dálután még szintén szoktam enni gyümölcsöt, és uzsonnára egy kis joghurtot. És akkor jön a vacsora. Ami teljesen normális vacsora, amit főztem a családomnak, vagy fözött a férjem. Ezt úgy értsd, hogy akár töltött káposzta kenyérrel, vagy éppen rátott csirke sült krumpival. Mert én nem tudnám, és nem is akarom megtenni azt, hogy nem ülök le este a családommal vacsorázni. Vagy pedig én valami mást ennék, mikor ott a finom kaja, amit én is imádok. És azt gondolom, hogy azért müködik ez igy, mert nem kilátástalan a dolog! Tehát nem azt érzed, hogy amig le nem fogysz 20 kilót, addig nem ehetsz, modjuk egy finom pörköltet, ami egyébként a kedvenced. És mondjuk 20 kg az ugye hónapok kérdése, amig leadja az ember. Persze, hogy elmegy a kedve az egésztől, és feladja. Így viszont látod az alagút végét, hogy jó, egész nap erős leszek, de este ehetek egy jót. ( Természetesen nem úgy értem, hogy akkor este bezabál az ember, nekiesik, és akkor bepótolja az összes kalóriát, amit napközben megspórolt. Egy normál adag vacsorára gondolok! ) Nálam ez működik.

Persze emellett én naponta (vagyis inkább hetente 5x, mert a hétvége az azért egy kis lazitás a mozgásban és az evésben is. )szobabiciklizek.

2011. jan. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!