Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet a megereszkedett...

Hogy lehet a megereszkedett bőrt a hason eltüntetni? Mert sokat fogytam és most nagyon csúnya a hasam mert még mindig olyan mintha kövér lennék!

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez a fogyókúra eredménye. Előbb kellett volna gondolkozni. Ugyanazt kell csinálnod, mint amit eddig is kellett volna. Napi 1-2 óra sport és normális táplálkozás.
2011. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyit fogytál, hány kg-ról? Hogy csináltad?
2011. jan. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A plasztikai sebész segíthet rajta.

Sajnos a megereszkedett bőrt, sem mozgázzal, sem étrenddel nem lehet eltüntetni.

Max idővel egy kicsit javúlhat!

2011. jan. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

65kg-ról 56-re fogytam és 167 cm vagyok.

eddig felüléseztem meg táncoltam és ugy sikerül leadnom

de most nem tom hogy mit csináljak a bőrömmel .

ez lenne a jó ha nyúlni tudnék de hát az nem megy olyan gyorsan meg nagy mennyiségben.

azt hallottam hogy a futás jó az ilyenre

köszi a válaszotokat :D

2011. jan. 26. 18:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Hány éves vagy? Szerintem el kellene menned orvoshoz, mert én életem során már többször szedtem fel és adtam le 10kilót (163cm vagyok, max súlyom 62kiló volt, most 50 vagyok), és nem lobog sehol a bőröm. Nem hinném, hogy ez normális. Esetleg 20-30kg leadásánál, hirtelen, ott értem, de 10kilónál?? Nem akarlak megijeszteni, de szerintem tényleg el kellene menni dokihoz, veszíteni nem fogsz vele.

Vagy idősebb vagy? Vagy szültél? Nem értem...

2011. máj. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bugtard ***** válasza:
18:49 van olyan aki csak a hasára hízik, és ha ő olyan, vagy ott volt neki nagyon sok abból amit leadott, akkor ez lehetséges fogyással is
2011. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!