Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami bajom van? Ez miért...

Valami bajom van? Ez miért történik velem? :, ( SOS

Figyelt kérdés

Nem tudom mi bajom van, de egyszerűen nem fogyok le, nem történt semmi! Kiakadok, mert eléggé megszenvedtem a semmiért! :S:S


Leírom, amit utoljára (tegnap) ettem, általában így intézem egy napi kajámat:



Reggeli:

Teljes kiörlésű 1 szelet kenyér, vékony, kis szelet angolszalonna, fél paprika + 1 bögre fogyis, naturlandos tea (cukor és citromlé nélkül)

Tízórai:

Alma + ugyanolyan tea

Ebéd:

párolt csirkemell, párolt brokkolival és karfiollal

Uzsonna:

Narancs + megint tea

Vacsora:

Cottage Cheese + 1 friss répa + tea


Emellett csak buborékmentes vizet ittam a teán kívűl plusz 2 litert.


Ezzel valami gond van, mert már 1 hónapja és (pénteken lesz) 1 hete, hogy így eszek, és fél kilót, ismétlem fél kg-ot fogytam?!

Nem eszek péksütit, csokoládét, nem teszek semmibe cukrot, nem eszek chipseket, semmi rágcsálnivalót, cukros üdítőket... és semmi változás, csak fél kiló, ami megsem látszik!


69,5 kg vagyok most.:(

170 cm magas.

Leszerettem volna dobni 10 kg-ot, de így lehetetlen!

Hetente 5-szőr 1 órát is mozogtam,

[link]


Ezt használtam, mert ilyen időben nem szeretnék kint futni.


1szer sem hagytam ki! Szerintem jó az étrendem is! Mindenféleképpen fogynom kellett volna, nem? Akkor mi a baj? Bőgni tudnék!


Direkt nem mértem meg magam abban az egy hónapban, csak előtte, mielőtt elkezdtem volna! NEm akartam stresszelni magam a folyamatos méricskéléssel. De több, mint egy hónap alatt fél kg???


Ezzel valami gond van, igaz?

Mit kéne tennem?

Hogyan fogyak akkor le 10 kg-ot? Vagy legalább 5 kg-ot?


Kérlek segítsetek!


2011. febr. 3. 17:59
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

102 cm csípő

78 cm derék

100 cm cici

Nem nagyon történt ott sem semmi.

Talán a derekam, az egy cseppet, mintha vékonyabb lenne.


Nem valami pontos méretvétel volt a régi, de ott a derekam 80 cm volt, a többi nem változott.

2011. febr. 3. 18:49
 12/19 anonim ***** válasza:
Ne add fel, valakinél lassabban indul be a fogyás és pár hónap múlva lesz látható az eredmény. Én is ilyen vagyok mint te, de mondjuk én nem bírom ki hogy ne álljak rá a mérlegre naponta. Én most nagyon keményen próbálok fogyózni reggelre barna kenyér szenvics, ebéd (rendes ebéd), de ebéd után semmi holnap reggelig, és a víz helyett csak zöld teázok. Lehet hogy nem jó, meg nem egészséges, de mellette nem sportolok (most) semmit és egy hét alatt 2,2kg ment le.
2011. febr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Keményebben kell mozogni. Napi 1 óra taposás talán ellensúlyozza azt, hogy a maradék 23 órában ülsz vagy fekszel, de talán ennyit sem.

Ne stresszelj! Stresszes időszakban sokan híznak, én is. Ilyenkor az is siker, ha csak kevesebbet hízom, nemhogy még fogyjak is.

Ne figyelj a mérlegre, mert hazudik! Nekem akár 3-4 kilókat magától kileng a súlyom minden hónapban, egyszerűen hormonális okok miatt (persze ez víz). Nézd helyette a centiket és a tükörben a formát.

A fogyis teát felejtsd el. Ha az ilyenek beválnának, akkor már nem lenne túlsúlyos ember a bolygón. A fogyásért nagyon meg kell dolgozni, tornával és bevitt kalóriák mennyiségének csökkentésével. A torna akkor jó, ha utána csavarni lehet a pólódból az izzadtságot. 15-20%-ban csökkentsd a napi kalóriabevitelt.

Menni fog, mert megvan benned a kellő elhatározás és tudod is, hogy mit kell tenned. Hajrá!

2011. febr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Az angolszalonnát leszámítva a kajád összetétele jó. De a menyiségekről nem írtál. Valszeg sokat eszel. 1. hiba


Ez a taposó lófa**. ez nem mozgás, nem edzés. 2. hiba


Ha folyamatosan mérted volna a súlyodat (ua időben, ruhában, stb), pl reggelente WC után kaja elött, akkor már egy hézt után tudtad volna h ez így nem lesz jó, és közbe tudtál volna lépni.


Tudod, mint a GPS, ha elcseszed az utirányt, újratervezi a cucc.


nem sírdogálni kéne, hanem gondolkodni egy keveset. vagy fizetni valakinek azért hogy helyetted gondolkozzon. Nem szégyen szakemberhez fordulni. A vakbeledet is magadnak operálod ki?

2011. febr. 4. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm kedves utolsó.... baromi kedves vagy!

Már nem "sirdogálok", és finoman szólva lesz*rom az egészséges életmódot, mert nem, egyáltalán nem érzem jól magam így sem. Igen is soknak éreztem a napi 8 óra munka mellett(, ahol melléksen rohadtul nem ülök, hanem gyártosoron folyamatosan emelgetem a 10 kg-okat), a napi egy óra tornát, izzadtam, szenvdetem, elfáradtam!

És a teát pedig kiegészítésként, az egészségemért íttam, de mint kiderült értelmetlen pénzpazarlás volt.

És nem fogok ezreket költeni egy okoskodó majomra, főleg nem 90 E ft-os fizetésből!


Mint már leírtam előbb is, nem fogom folytatni mert értelmetlen. Nem kértem én olyan sokat, csak 1 hónap alatt, 3-4 kg-ot(ami nem nagy kérés, ennyi fáradság mellett), ha nem, hát nem, a semmiért nem szenvedek tovább nem vagyok én megbolondulva. Eszek továbbra is rendes embernek való ételeket, és nem is fogyok, nem is hízok tovább, stagnálok, mint ahogy éveken keresztül. Még is sokkal finomabb ételeket fogok enni, gyötrődés nélkül.


A mennyiségről még annyit, hogy a párom is mondta, munkatársaim is, csoda, hogy nem haltam éhen... (persze ez túlzás, de hihetetlenűl keveset ettem, de nem éheztettem magam, nem is laktam jól)

2011. febr. 4. 16:23
 16/19 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül, én 174/72ről indultam, 2 hét után volt 70, most megint 72 :( én is pont annyi ideje csinálom, mint te. viszont nekem vannak "referenciaruháim", amik anno nem jöttek rám, most viszont valamiért igen... pedig se a mérleg, se a centi se az ismerősök nem vették észre a változást. Én is feltettem egy hasonló kérdést, nekem azt válaszolták, hogy izmosodtam, és hogy ne adjam fel, mert előbb-utóbb beindul a fogyás. És nem is fogom! 1 hónap? az semmi! ha 1 év után is ekkora leszek, akkor sem hagyom abba, legalább egészségesen étkezem és nem tömöm tele magam hamburgerrel meg pizzával
2011. febr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Utolso: Na ez mar hozzaallas! Gratulalok!
2011. febr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Beképzelt ostoba nő vagy. Pont azt kaptad, amit kiérdemeltél.
2011. febr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
En ugy vettem eszre,hogy picit 'elkenyelmesedtel'...
2011. febr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!