Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami bajom van? Ez miért...

Valami bajom van? Ez miért történik velem? :, ( SOS

Figyelt kérdés

Nem tudom mi bajom van, de egyszerűen nem fogyok le, nem történt semmi! Kiakadok, mert eléggé megszenvedtem a semmiért! :S:S


Leírom, amit utoljára (tegnap) ettem, általában így intézem egy napi kajámat:



Reggeli:

Teljes kiörlésű 1 szelet kenyér, vékony, kis szelet angolszalonna, fél paprika + 1 bögre fogyis, naturlandos tea (cukor és citromlé nélkül)

Tízórai:

Alma + ugyanolyan tea

Ebéd:

párolt csirkemell, párolt brokkolival és karfiollal

Uzsonna:

Narancs + megint tea

Vacsora:

Cottage Cheese + 1 friss répa + tea


Emellett csak buborékmentes vizet ittam a teán kívűl plusz 2 litert.


Ezzel valami gond van, mert már 1 hónapja és (pénteken lesz) 1 hete, hogy így eszek, és fél kilót, ismétlem fél kg-ot fogytam?!

Nem eszek péksütit, csokoládét, nem teszek semmibe cukrot, nem eszek chipseket, semmi rágcsálnivalót, cukros üdítőket... és semmi változás, csak fél kiló, ami megsem látszik!


69,5 kg vagyok most.:(

170 cm magas.

Leszerettem volna dobni 10 kg-ot, de így lehetetlen!

Hetente 5-szőr 1 órát is mozogtam,

[link]


Ezt használtam, mert ilyen időben nem szeretnék kint futni.


1szer sem hagytam ki! Szerintem jó az étrendem is! Mindenféleképpen fogynom kellett volna, nem? Akkor mi a baj? Bőgni tudnék!


Direkt nem mértem meg magam abban az egy hónapban, csak előtte, mielőtt elkezdtem volna! NEm akartam stresszelni magam a folyamatos méricskéléssel. De több, mint egy hónap alatt fél kg???


Ezzel valami gond van, igaz?

Mit kéne tennem?

Hogyan fogyak akkor le 10 kg-ot? Vagy legalább 5 kg-ot?


Kérlek segítsetek!


2011. febr. 3. 17:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy izmosodtál.

Nem nagyon látok kivetnivalót az étrendedben.

2011. febr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A kovetkezo honapban be fog indulni a fogyas, legy turelmes es folytazsd a dietat es mozogj sokat. semmi bajod nincs...
2011. febr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Izmosodtam? Annak azért látszódnia kéne, nem?

Szóval valamilyen változásnak muszáj lett volna lennie...

Páromat is kérdeztem (elég őszinte), hogy lát-e valami változást, azt mondta, hogy sajnálja, hogy ezt kell mondania, de nem.

És én is így vettem észre!

Ez egyszerűen rettenetes! Ennyi szenvedés, és semmi!!! A sírógörcs kerülget. Szerintem feladom, mert még egy hónap és megint csak fél kg lenne, kikészülnék, az biztos! Főleg így! Meló mellett!

Hihetetlen!

2011. febr. 3. 18:14
 4/19 anonim ***** válasza:
Próbálj meg más edzést csinálni,mert ez a taposó dolog nem sok kalt égethet.Cseréld le ugrálókötélre.
2011. febr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

NEEEM. NE ADD FEL, KERLEK. EN IS 1000x nekialltam es feladtam,es hova jutottam? Ugyanabba a pontba ahol elindultam. Na es te? Mar haladsz, nem szabad PONT most feladnod. Es hogyha szeretnel valtozasokat, akkor csinaldd ezt minden masodik nap,hogyha most csinalod eloszor: http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474 . Van meg rengeteg torna ami nagy segitsegedre lehet. :) Es az EGESZSEG tobb mint akarmilyen - kg. Vagyis... biztos vagyok benne,hogy amiota fogyokurazol egeszsegesebb vagy, es fit(t). :) Nem szabad feladni, kovesdd a celod.

Es ahogy irta meg valaki, biztos,hogy befog indulni a fogyas, es amikor mar ott fogsz allni a celod kapujaban, tokeletesen megelegedve magaddal, akkor 100%,hogy nem fogod banni,hogy most nem adtad fel.

Sok kitartast!

2011. febr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Es lemaradt: hogyha teheted jarj aerobic-ozni. :) A korcsolyazas is jo.
2011. febr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ne add fel!

Nekem 2 hónap után indult be a fogyás, pedig 120 kg-ról indultam!! És csak havi 2 kg-t fogyok..

NE ADD FEL :)

2011. febr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bátorítást, aranyosak vagytok, de sajnos elegem lett. Most már kezdem kisírni magamból a dolgot.


Nekem ez így nem éri meg. Gondoltam, hogy nehéz lesz, de arra számítottam, hogy 3-4 kg-ot 1 hónap alatt leadok. Akkor folytatnám, sőt, örülnék, mint majom a farkának, de ez...

Ez így nem megy!


Tényleg mindenkinek köszönöm a választ!


Én megpróbáltam és mindent beleadtam, ez nem jött össze. Így jártam.

2011. febr. 3. 18:37
 9/19 anonim ***** válasza:
Na persze, es most hogyha feladod, akkor par nap mulva megint sirankozni fogsz, es elkezdessz fogyokurazni ujbol, viszont tobb remennyel. NE ADD FEL, HIGYJ NEKEM! Tapasztalatbol beszelek, aludj meg egyet ra.
2011. febr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
centiket is nezz, ne csak kg-kat
2011. febr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!