Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki fogamzásgátlótól hízott...

Aki fogamzásgátlótól hízott meg az tényleg nem tud lefogyni? Nagyon el vagyok keseredve Nem akarom elhinni hogy nem fogyhatok le ha elkezdek sportolni

Figyelt kérdés

10kilót hiztam tőle a 6 év alatt de nem sportoltam semmit.

Most elkezdtem futni még csak 30percnél tartok de idővel napi 1 órát szeretnék futni.

Vajon le tudom adni a 10kg-t ami rám jött?

Azzal keserítenek hogy aki fogamzásgátlót szed az nem fog lefogyni


2009. febr. 8. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Butaságot beszélt, aki ezt mondta neked! 20kg jött rám a fog.gátlótól és 22kg-ot adtam le idáig. Soványabb vagyok, mint amikor elkezdtem szedni! Kitartás kérdése az egész!
2009. febr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

jajj köszi a választ nagyon megnyugottam...

Megkérdezhetném hogyan sikerült lefogynod?

2009. febr. 8. 16:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a probléma eredete a foggátló által kiváltott hormonális változás, akkor elképzelhető, hogy amíg szeded, addig nem enged lefogyni. Viszont ha ez a helyzet, akkor azzal a fogamzásgátlóval sürgősen! le kell állni, mert csúnyán beakasztott a hormonrendszerednek, ilyet nem szabadna csinálnia.
2009. febr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazából nem hinném hogy a fogamzásgátlótól híztam meg csak mióta szedem azóta híztam 10 kg-t.

De mikor elkezdtem szedni akkor 3-4 évig változatlan volt a súlyom.Hát nem tudom akkor mi van mondom nem sportoltam semmit de az igaz hogy az utóbbi 2 évben többet ettem....

Most megpróbálkozom a futással ha semmi eredménye nem lessz váltok foggátlót azért köszi a választ

2009. febr. 8. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!