Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan személy közöttetek,...

Van olyan személy közöttetek, aki fogyot a káposztaleves diétától? Tényleg hatásos? Én holnaptól kipróbálom.

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 22:02
 1/8 anonim válasza:
100%
Anyukám kipróbálta!!pontosan nem tudom,hogy hány kg-tól szabadult meg,de azt tudom,hogy tényleg hatásos!!
2009. febr. 10. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, bízom benne, hogy róla is leszed néhány kg-ot.

Ma elkezdtem, még semmit nem ettem ma csak egy tányér káposztalevest. 17 órakkor megeszek még egy tányérral, és irány az edzés, 1,5 óra kemény kézilabda.


Imádom a káposztalevest, remélem a 7. nap után ugyanezt fogom mondani majd. :D


Anyud miután abbahagyta, visszahízta???

2009. febr. 10. 13:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

én kiprobaltam tobbszor, fogyni nem fogytam, de méregtelenített. Egy nagy hatranya van, amit tudnod kell, de nem tudom szépen leirni: szóval elég sokat fogsz tőle pukizni, ugyhogy ovatosan :)

sok sikert

2009. febr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
14:28, ha teszel bele elég köménymagot, az sokat segít a gázok megkötésében.
2009. febr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
igen!!anyum is sok köménymagot rakott bele,és nem voltak problémái!!:D egyébként anyum picit megint hízott,mert nem mozog kb semennyit...szegénynek nincs rá ideje..és a munkája sem megeröltető fizikailag..szóval így eléggé érthető,ha picit visszahízott...de nem brutálisan,szóval..azért figyel az alakjára...Így,hogy te mozogsz is mellé,nem fogsz visszahízni...és én is remélem,hogy nem fogod megutálni:D anyu is mondta,hogy isteni finom..de 1 idő után megunta :D...hát..ez van :)
2009. febr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

én is fogytam tőle, de én nem igazán konkrétan egy hétig csináltam hanme mindig oylan két három naponta, persze közben nem ettem oylan sok vagy oylan kaját amitől híznék, meg mindent módjával. De ebben leginkább az almaecet segitett. Aznap amikor nem káposztaleveseztem akor almaecetet ittam ( egy pohár két evőkanál) és garantáltan nem fogsz enni, meg gyorsitja az anyagcserét (nem fosol, áltban arra gondolnak) ettől csak normálisan fogsz WCre menni. Közben is érdemes csinálni, meg összeszűkiti a gyomrodat is és nem fogsz annyit sem enni. Amúgy ha nem akarsz ráunni a képosztalevesre akkor nem úgy csinálod ahogy mindenki hoyg vagy 10 litert lefőz és azt eszi mindig. Elev undoritó dolog egy öt napos káposztaleves... meg minden más kaja is amúgy. Szóval tudsz úgy variálni hoyg mondjuk savanyúkáposztából (ugyanúgy csinálg mint ahogy akármit, oylan lesz mint a töltöttkáposzta, vagyis a feeling), vagy kínai kelkáposztából (ami most is előttem van :D ) vagy sima kelből és érdemes inkább minden nap mást csinálni. Pl csinálj főzeléket, paradicsomosan. Úgy is aza lényeg hogy káposztát egyél.

Ne tegyél bele zellert! vagy zöldség gyökeret, attól olyan gusztustalan hánytatós íze lesz! inkább tegyél helyette zellerszárat, ne gyökeret, nagyon finom és ropogós és nincs olyan intenzív íze.


Amúgy sok sikert, én minden héten beiktatok két három káposztaleves cuccost:D közben meg nyomom az almaecetet (vagy egy kifacsart citrom reggelire éhgyomorra)

2009. febr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom csajok. Tegnap kezdtem, ma volt a 2. napom. Káposztaleveset eszek, de semmi. Annyi, hogy a súlyom marad a reggeli súly, de még nem fogytam.

Egy hét alatt lemenne 5 kg? Nálam még el se kezdte. :(

Azért kitartok. Jaaaaa, és pukivak nincs bajom. Még kedvvel eszem. Én úgy csinálom hogy megfőzöm 2 napra. megeszem. Holnap már frisset főzök. Nagyon jó gyomrom van, mindent könnyen emészt. Semmi gond nincs. A borsóval vagyok csak bajba , meg a babbal. :D


Köszi nektek csajok!

Reménykedem, és folytatom.

2009. febr. 11. 19:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Hajrá!!
2010. okt. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!