Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 5 aerobiktól fogyni fogok?

Heti 5 aerobiktól fogyni fogok?

Figyelt kérdés
Heti kétszer aerobik oktatónál vagyok, 3-szor itthon tornázom zsírégető dvd-re.Este 6 után nem eszem.Mikortól fog látszódni, ill.mennyit fogyhatok ettől?
2011. febr. 10. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi garancia sincs rá ,hogy fogyni fogsz. Ha jó étvágyat csinál az ugri-bugri akkor még a hízás sem kizárt. Egy biztos ,a mozgástól feszesebb és izmosabb leszel.
2011. febr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínüleg fogyni is fogsz,de az biztosabb,hogy átalakulnak a párnácskáid izommá,szépen formálódni fogsz,kitartás...:)
2011. febr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a zsírpárnácska nem tud izommá alalkulni...
2011. febr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
átvitt értelemben írtam,a zsír átalakulhat...
2011. febr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha a zsírpárnácska nem tud izommá alakulni, akkor mivé fog???
2011. febr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a zsírt elégeti a szervezet, nem fog izommá alakulni.

kérdésre válaszolva. heti 5 aerobik edzés is csak úgy hatásos igazán ha figyelsz a szénhidrátbevitelre. a 6 után nem eszek hülyeséget meg jobb ha elfelejted hacsak nem 8kor mész aludni. este nyugodtan vacsorázhatsz fehérjét, a fogyást nem fogja befolyásolni. persze nem kell degeszre tömnöd magad de akár 9kor is vacsizhatsz ha éjfél körül fekszel le.

én mivel későn fekszem minden nap, ezért van hogy este 10kor eszek. és vékony vagyok, pedig régen 17 kg felesleg volt rajtam!!

2011. febr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Beszéltem az oktatómmal, és NEM fog a zsírpárna átalakulni(ezt eddig is tudtam),hanem elégeti a szervezet.Nem fogok hízni az aerobiktól mert sok ismétlőszámmal dolgozunk súlyzók nélkül.Köszönöm a válaszokat!!!
2011. febr. 11. 10:55
 8/8 anonim ***** válasza:
lájk
2011. febr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!