Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó a séta is, vagy inkább...

Jó a séta is, vagy inkább torna futás helyett?

Figyelt kérdés
egy hónapja futok,de most kezd elegem lenni. Felöltözök mindig "futáshoz illően" (szabadidő ruha,futócipő) stb... de mindenki engem bámul,sokan mosolyognak rajtam,meg úgy néznek rám mint egy hülyére... Pedig én is sokakat láttam így,szóval nem nézek ki szerintem annyira hülyén.Mindegy,lényeg,hogy elegem van. Nem akarom többé ezt átélni. Ráadásul ahogy melegebb lesz,egyre többen lesznek az emberek az utcán estefelé is. Mit tegyek? 5 kg feleslegem van,főleg a fenekemen,a derekamon és a combomon. Le tudnám ezt dolgozni nyárig sétával vagy otthoni edzéssel egy normális étrend mellett? (1200 kcal,semmi cukor,minimális liszt,és csak zöldség,gyümölcs,fehér húsok,víz és tojás)
2011. febr. 13. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mások miatt ne változtass!!! Ha jól érzed magad futás közben, akkor szard le a plottyadt városbéli puhányokat nyavalyásokat! Ha nem tetszik a futás, próbálkozhatsz intenzív gyorsléptű sétával, de ne időben legyen annyi, mint az eddigi futás, hanem távban.
2011. febr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha reggel futsz olyankor ninmcsenek annyian és a mozgás nagyon fontos ne próbálj meg csak az étrended változtatásával fogyni. Az úszás is nagyon jó vgay mehetsz kondi terembe de otthon is tornázhatsz de az nem mindig jó, mert sokan helytelenül végzik a gyakorlatokat.
2011. febr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. febr. 13. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!